V neděli 16. 12. jsme hráli na pražské Slavii. Byl to již náš poslední turnaj před rozřazením, takže nám bylo jasné, že ať se budeme snažit jakkoliv, stejně půjdeme do druhé ligy. Přesto jsme se snažili a většinou jsme uhráli dobrý výsledek.

181215 Mladsi zaci Slavie

 

 

AJ Strakonice – Stepp Praha 8:2

(1:0/4:2/1:0/2:0)

Bylo nám jasné, že nevyhrajeme, ale přesto jsme se snažili hrát co nejlépe, což se nám povedlo. Ve druhé čtvrtině jsme i dokonce dali góly, za což vděčíme Rychterové a Šturmové. Ale i v obraně se nám dařilo dobře a nebýt hloubky poloviny bazénu 1.60 metru, dopadlo by to i líp.

SK UP Olomouc – Stepp Praha 10:3

(5:1/4:1/1:1/0:0)

Taktika nechat většinu hráčů na postu, na kterém nehrají, nám překvapivě nevyšla. Takhle jsme bohužel hráli celou polovinu zápasu, takže soupeře s mnohem vyšším skórem se nám dohnat nepovedlo. Nicméně celou druhou polovinu jsme hráli hezky, způsobili jsme spoustu výlučí soupeřů, Vyšín, Kubínková a Škultéty dali gól a vlastně nebýt první poloviny zápasu, remízovali bychom.

Slavia Hradec Králové – Stepp Praha 12:6

(2:1/4:1/3:2/3:2)

Již od začátku se nám dařilo velmi dobře. Sice nám v první minutě dali gól, to pak ale Rychterová dorovnala. Pak jsme dostali i spoustu dalších gólů, ale nadšení do hry jsme neztratili a snažili jsme se to dorovnat. Jak v obraně, tak v útoku se nám dařilo výborně, za krásné góly vděčíme Kroslárkové, Rychterové, Vyšínovi, Šturmové, Petrové a Uhrikové. Podle slov přihlížejících i trenéra jsme podali skvělý výkon.

Kromě první poloviny zápasu s Olomoucí se nám dařilo dobře, akorát byla škoda, že v polovině bazénu bylo možné stát, což znevýhodňovalo menší hráče. Už se těšíme do druhé ligy!

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR