stepp-logo-bw

V sobotu 12.11. odehráli mladší žáci svůj druhý turnaj, tentokrát pořádaný SK Slavií Praha ve vršovickém Edenu. K prvnímu zápasu nastoupili mladí Steppáci proti domácímu týmu Slavie. Stepp Praha nezvládl hlavně první půlku, ve které nedal ani jeden gól, v druhé půlce se hra sice zlepšila, ale Steppáci už pouze upravili na konečných 9:2 pro domácí Slávii.

 

Bez možnosti dostatečného odpočinku nastoupili žáci hned k druhému zápasu proti týmu SK Děčín. Žáci byli připraveni vrátit Děčínu prohru z minulého kola a nastoupili odhodlaně do zápasu. První polovinu ovládal Stepp celé hřiště a do půlky nastupoval s vedením 5:2. Stepp Praha však nebyl v druhé půlce schopný vstřelit gól, Děčín naopak přidal na tempu a pomalu dorovnal na konečných 5:5.

Mladší žáci mají v příštím kole poslední možnost probojovat se do finálové čtyřky. Poslední turnaj základní skupiny „A“ se odehraje 10.12. v Děčíně.

Sestava: Sam Keller, Jakub Parobek, Adam Jiruš, Eldar Khamidullin, Štibingerová Anna, Dvořák Marcel, Prokop Sojka, Zuzana Koflaková, Tereza Burešová, Barbora Švarcová, Alex Mynář, Jan Grecký

SK Slavia Praha – Stepp Praha   9:2  
Sk Děčín – Stepp Praha               5:5
Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR