stepp-logo-bwV sobotu 3. prosince se odehrál v Podolí první ročník mikulášského turnaje, který jsme nazvali Mini Stepp cup. Turnaj proběhl za podpory města Prahy, která darovala Steppu grant na podporu mládeže.


Kromě našich mladších žáků se turnaje zúčastnily také týmy Slávia Hradec Králové, SK Děčín a Fezko Strakonice. Na děti nečekal jen klasický turnaj každý s každým, ale také několik svátečních soutěží. A tak se o polední pauze odstoupilo od klubového soupeření a na řadu přišly štafety v docela jiných sestavách, mezi sebou se totiž utkali zástupci stejných čísel. A ve velké konkurenci se jako nejsilnější prokázaly osmičky. V dalších soutěžích, kde se soutěžilo opět v týmech, zazářily Strakonice.


Po poledním programu pokračovaly zápasy a na konec turnaje proběhlo slavnostní vyhlášení. Čtvrté místo obsadil SK Děčín, třetí byl domácí Stepp, druhé Fezko Strakonice a celý turnaj vyhrála Slávia Hradec Králové, která neztratila ani jeden bod. Kromě pořadí týmů se vyhlašoval i nejlepší hráč každého družstva a nejlepší střelec celého turnaje, kterým se stal kapitán Hradce.

Výsledky zápasů:

 Stepp Praha SK Děčín Strakonice Hradec Králové
Stepp Praha 8:4 5:11 9:17
SK Děčín 4:8 3:12 2:17
Fezko Strakonice 11:5 12:3 8:10
Hradec Králové 17:9 17:2 10:8

 

Konečné pořadí:

  1. TJ Slavia Hradec Králové
  2. Fezko Strakonice
  3. Stepp Praha
  4. SK Děčín

Za Stepp Praha nastoupili: Prokop Sojka, Alex Mynář, Adam Jiruš, Marcel Dvořák, Alexandra Štěrbová, Zuzana Kofláková, Barbora Bochňáková, Jakub Parobek, Zvonimír Štrk, Anna Štibingerová, Tereza Burešová, Filip Slanina, Eldar Khamidullin, Sam Heller, Jan Grecký a Jonáš Diblík

Doufáme, že si všichni přátelský turnaj užili a příští rok přijedou zase. Děkujeme všem týmům za účast a za to, že se do turnaje zapojili i nejmenší pólisti, kteří prokázali, že je hra opravdu baví. Přejeme všem veselé Vánoce a příjemné strávení prázdnin.

Sportu zdar!

pro stepp.cz Barbora Bradáčová

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR