altMladší žáci zakončili svou druhou sezónu na sedmém místě. Přestože během soutěže se síly zdály být relativně vyrovnané a průběžné pořadí se neustále měnilo, na posledním turnaji Steppáci nedokázali dostatečně zabodovat a dostali se o bod na poslední místo své skupiny. Konečné pořadí v soutěži ještě není známé, skupina hrající o 1. – 4. místo ještě neskončila, ale podle průběžných výsledků je jasné, že vítězem se stane Hradec Králové.

Skupina o 1. – 4. místo (po třech turnajích)

1. Slávia Hradec Králové       18 bodů

2. Fezko Strakonice „H“        10 bodů

3. SK Slávia Praha                 6 bodů

4. SK Děčín                           2 body

Skupina o 5. – 7. místo

1. TJ Tábor                             7 bodů

3. Fezko Strakonice „D“        6 bodů

2. STEPP Praha                      5 bodů

Přestože skončili mladší žáci na posledním místě, v základní části sezóny Steppu těsně unikl postup do skupiny čtyř nejlepších týmů, celá sezóna by pak mohla vypadat jinak. I všechny finálové turnaj byly značně vyrovnané, kdy se ve skupině o páté místo navzájem porážely.

Nejlepším střelcem Steppu byl Alex Mynář, který ve dvanácti zápasech sezóny vstřelil celkem 32 gólů a měl tak průměr 2,6 gólu na zápas. Během celé sezóny se z centra gólově prosazoval kapitán týmu Prokop Sojka, který dal celkem 22 gólů, Třetím nejlepším střelcem týmu byl Jan Grecký, který dal v sezóně 5 gólů.

  celkem Základní část finálová část
Alex Mynář 32 16 16
Prokop Sojka 22 16 6
Jan Grecký 5 5 0
Adam Jiruš 3 1 2
Eldar Khamidullin 2 0 2
Jakub Parobek 1 0 1

Během sezóny nastoupili: brankáři Sam Heller a Barbora Bochníková;  hráči v poli: Prokop Sojka, Adam Jiruš, Filip Slanina, Zvonimir Štrk, Zuzana Kofláková, Barbora Švarcová, Alexandra Štěrbová, Eldar Kahmidullin, Tereza Burešová, Jan Grecký, Anna Štibingerová, Alex Mynář, Jakub Parobek a Marcel Dvořák

alt

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR