stepp-logo-bwV sobotu 28.května se v pražském Podolí odehrál poslední turnaj mladších žáků o 5. místo. Tyto zápasy rozhodli o jejich 6. čili posledním místě v soutěži mladších žáků. První sezónu mají naši mladší žáci za sebou. Do další budou už nastupovat nejen hráči, ale trenéři s o dost většími zkušenostmi, a tak věříme, že právě v té je čeká jejich první výhra.
 
 
28.05.2011 Stepp Praha - TJ tábor
5-9 (2-3 / 1-3 / 2-2 / 0-1)zápis o utkánístřelci branek:
  • Mynář - 3
  • Sojka - 2

Do prvního zápasu nastoupili naši nejmladší Steppáci proti zkušenějším Táborákům s velkým nasazením, avšak rychle plavající soupeř je zprvu velmi překvapil. Po dvou čtvrtinách tedy naši prohrávali 3:6. Ve druhé polovině už drželi se soupeřem krok, ale vysoký náskok už stáhnout nedokázali, zápas skončil za stavu 6:10.

28.05.2011 Stepp Praha - TJ Tábor
6-10 (3-3 / 2-2 / 0-2 / 1-3)zápis o utkánístřelci branek:
  • Mynář - 2
  • Sojka - 2
  • Jiruš - 2

Do druhého zápasu nastoupil náš tým z rodinných a zdravotních důvodů oslaben o další 2 hráče, takže všichni hráči museli hrát bez jakéhokoli střídání. Steppáci se poučili z ranního zápasu, nenechali se překvapit a především díky zlepšení střelecké techniky bylo skóre až do konce první poloviny vyrovnané, po dvou čtvrtinách 5:5. Ve třetí čtvrtině už hráči začali pociťovat vysílení díky vysoké náročnosti zápasu a liduprázdné střídačce, a tak pouze inkasovali a do poslední čtvrtiny vstupovali za stavu 5:7. Na konci zápasu se jim přestalo střelecky dařit a i po neproměněném pokutovém hodu prohráli 6:10. Kromě střelců si také velkou pochvalu zaslouží brankář Hálek, který předvedl nejeden obdivuhodný zákrok, hráči Štrk a Parobek, kteří vydrželi náročný zápas bez střídání, a v neposlední řadě trochu smolný střelec Grecký, který sebral několik balónů i nejzkušenějším hráčům táborského týmu.

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR