V neděli 13. ledna se v Praze v Podolí rozběhlo 1. kolo interního turnaje Stepp Cup, kterého se účastnily děti narozené v letech  2000-2007. Ve třech týmech pod vedením Lenky Vopálkové, Barbory Řehořové a Jany Šmídové se většina dětí poprvé seznámila s atmosférou turnaje a zápasů. Každý tým se skládal z pár zkušenějších mladších žáků, zářijových nováčků a nejmenších dětí z přípravky.

Kapitáni týmů Marcel Dvořák, Honza Grecký a Adam Jiruš vedli zkušeně své týmy a podporovali nováčky v jejich prvních zápasových tempech.
V prvním zápase se utkal tým Báry a tým Lenky. Vždy čtyři mladší žáci a dvě děti z přípravky se za upravených pravidel snažili pokořit brankáře druhého týmu. Z vítězství se nakonec radoval tým Lenky.
V dalším zápase se utkaly proti sobě týmy Jany a Báry. Zápas byl celou dobu velmi vyrovnaný a až v koncovce si vítězství pro sebe urvali Žraloci, jak si říkal Jany tým.
V posledním zápase proti sobě nastoupily dva neporažené týmy. Celou dobu velmi vyrovnaný zápas s pěknými akcemi nakonec těsně vyhrál tým Lenky.

Celý turnájek se velmi povedl, tribuny byly plné, jako při zápasech chlapského áčka, a rodiče vytvořili perfektní hrací atmosféru. Spokojené děti s prvními zkušenostmi, prvními góly či dokonce prvními dotyky míče odcházely do šaten natěšené na další kolo, které se bude v březnu opět konat v Podolském bazénu.

FOTOGALERIE

Výsledky:
Tým1 - Tým3   3:8
Tým1 - Tým2   4:7
Tým2 - Tým3   5:6

Pořadí Tým body skóre
1 Tým 3 (Lenka)
6 14-8
2 Tým 2 (Jana)
3 12-10
3 Tým 1 (Bára+Bára)
0 7-15

 

Turnaje se zúčastnily týmy ve složení:
Tým 1: Marcel Dvořák, Vítek Jeřábek, Iva Balšánková, Katka Hantlová, Jonáš Diblík, Julča Šturmová, Mirek Veselý, trenérky Barbora Řehořová a Barbora Bažantová

Tým 2: Katka Kaňáková, Klára Dvořáková, Jan Grecký, Zvonimir Štrk, Teo Anfilov, Valerie Adamová, Anička Běhounková, Šimon Hruškovič, Mikuláš Růžička, Standa Loula, trenérka Jana Šmídová

Tým 3:  Saša Štěrbová, Elina Khamidullina, Adam Jiruš, Sam Heller, Zuzka Kofláková, Šárka Dvořáková, Matyáš Vondrášek, Vojta Rous, Emma Pořízková, Maruška Petrová, trenérka Lenka Vopálková

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR