V sobotu 23.3. se v pražském bazénu v Podolí konalo 2.kolo interního turnaje Stepp Cupu. Již po druhé se ho zúčastnily děti od starších žáků až po piškoty z přípravky.

V prvním zápase nastoupil tým 1 pod taktovkou Báry Ř. a Báry B. s pracovním názvem Orange Beans proti týmu 3 pod vedením Lenky s názvem Stepp Koláčci. Zápas začal velmi vyrovnaně. V prvních minutách se prosazovali hlavně kapitáni obou týmů Marcel Dvořák a Adam Jiruš. V druhé části zápasu se rozehráli i ostatní hráči, za Orange Beans nejednou skóroval také Vítek Jeřábek, za Stepp Koláčky Radek Šimek. Zápas skončil těsným vítězstvím Orange Beans 7:5.

V druhém zápase nastoupily opět "Fazolky" tentokrát proti týmu 2 pod vedením Kájy s názvem Steppáčtí Žraloci. Opět byl vidět souboj mezi kapitány týmů Marcelem a Honzou Greckým. Jeden druhého se snažili obehrávat a vytvářit si střelecké příležitosti, a proto jsme mohli vidět nejednu pěknou pólistickou akci. Kromě Vítka se začala více prosazovat i Iva Balšánková z Beans, na druhé straně přispíval ke gólovým situacím především Zvoňďa Štrk a Šimon Hruškovič. Zápas skončil vítězstvím Orange Beans 6:4.

Třetí zápas Koláčků proti Žralokům byl velmi napínavý. Vedení se ujali Koláčci a vypadalo to, že v polovině zápasu za stavu 4:1 je rozhodnuto. Žraloci se ovšem nevzdali a zápas ještě stihli otočit na konečných 5:6. Opět jsme mohli vidět několik povedených akcí a gólů nejen od kapitánů, ale i ostatních hráčů obou týmů.

Turnaj měl opět především díky vysoké návštěvnosti diváků skvělou atmosféru. Na dětech bylo od minulého kola vidět herní o plavecké zlepšení. Co určitě stojí za zmínku je velká bojovnost a to nejen u starších dětí, ale i u našim mladších hráčů jako je Jonáš Diblík a Matyáš Vondrášek. Negativně k turnaji přispěla nižší účast hráčů, především v týmu Koláčků, což značně ovlivnilo výsledky.


Výsledky 2.kola:
Orange Beans (tým 1)-Stepp Koláčci (tým 3) 7:5
Orange Beans (tým 1)-Steppáčtí Žraloci (tým 2) 6:4
Stepp Koláčci (tým3)-Steppáčtí Žraloci (tým 2) 5:6

 

Pořadí Tým body skóre
1 Koláčci - Tým 3 (Lenka)
6 24-21
2 Žraloci - Tým 2 (Jana)
6
22-21
3 Orange Beans - Tým 1 (Bára+Bára)
6 20-24

 

 

 

 

 

 

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR