V sobotu 4.5. se konalo předposlední kolo Stepp Cupu. Zápasy se odehrály v Podolí ve venkovním bazénu, naštěstí se nevyzpytatelné jarní počasí umoudřilo a za svítícího sluníčka se odehrál první zápas Žraloků proti Orange Beans.

Orange Beans vstoupili do zápasu lépe, 3x za sebou rychle skórovali a Žraloky zaskočili rychlým nástupem. Ti se ovšem nevzdávali a Fazolkám góly rychle vrátili. Zápas skončil remízou 7:7.

Druhý zápas hráli Žraloci proti Koláčkům. Celý průběh utkání byl vyrovnaný a žádný tým nevedl více než o jeden gól. Obě mužstva hrála týmovou hru, hodně si nahrávala a střelecky se prosazovali i naši nejmenší piškoti. Ze zápasu odcházeli vítězně Koláčci, když porazili Žraloky 8:7.

Poslední zápas odehráli Koláčci proti Orange Beans. Do zápasu opět vstoupili lépe Orange Beans, do druhé poloviny zápasu nastupovali s dvoubrankovým vedení. Koláčkům však pauza prospěla, v druhé půlce už více stříleli, jejich střely nacházely správný cíl a ujali se vedení. Orange Beans se je snažili dotáhnout a měli i několik šancí, balón ovšem do branky nespadl, a tak opět zvítězili Koláčci 7:6.

FOTOGALERIE


Výsledky 3.kola Stepp Cupu
Orange Beans (tým 1)-Stepp Koláčci (tým 3) 6:7
Orange Beans (tým 1)-Steppáčtí Žraloci (tým 2) 7:7
Stepp Koláčci (tým3)-Steppáčtí Žraloci (tým 2) 8:7


Celková tabulka

 Pořadí   Tým  body    skóre  
1  Stepp Koláčci (T3) 10 39:34
2  Steppáčtí Žraloci (T2) 7 36:35
3  Orange Beans (T1) 7 33:38

 

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR