Starší žáci byli úspěšní i v Táboře

Vytisknout
Archiv 12-13
Zobrazení: 3128

V sobotu 27. 4. odjeli starší žáci na druhý turnaj o celkové umístění, po prvním turnaji ve Strakonicích byli Steppáci se třemi výhrami na prvním místě tabulky. Stepp se na turnaji opět setkal s týmy z Tábora, Strakonic a Brna.

Stepp s fanousky

V prvním zápase se Stepp utkal s nejtěžším celkem skupiny Kometou Brno. Již od počátku bylo jasné, že zápas bude velmi vyrovnaný a že každý gól se bude počítat. Steppáci se na začátku utkání ujali vedení, které celou první čtvrtku udržovali. V druhé čtvrtině se jim ale příliš nedařilo a Brno získalo gólový náskok. Steppáci ale makali až do konce a konec zápasu jim vyšel, vyhráli 6:5.

V dalším zápas se Steppáci utkali s Táborem. Po minulém turnaji bylo už od začátku jasné, že Tábor nebude pro Steppáky velkým problémem. Jejich tým se skládá především z mladších hráčů, kteří teprve sbírají zkušenosti, a tak pro Stepp nebylo těžké zvítězit 12:2. Gólově se prosadilo celkem sedm hráčů Steppu.

Poslední zápas byl proti Strakonicím B. Výborný výkon předvedl především kapitán Steppu, Jindra Cipra, který v zápase dal celkem deset gólů, ale podíl na vítězství má celý tým – všichni se podíleli na pěkných akcích a projevovali, že mají přehled o hře. Přestože se Strakoničtí nevzdávali, Stepp vyhrál 14:5.