V sobotu 21. 6. Pořádal Stepp Praha celorepublikový turnaj nejmenších pólistů kategorie minipóla U11. Na turnaj přijely týmy SK Děčín, TJ Tábor, TJ Fezko Strakonice, SK Slavia Praha, KVS Plzeň a samozřejmě domácí tým Stepp Praha.
Turnaj přinesl mnoho vyrovnaných zápasů a ještě více nádherných sportovních zážitků. Na turnaji nešlo pouze o výsledky a dobré umístění, ale také o to užít si s vodním pólem zábavu a nabrat první zápasové zkušenosti. Turnaj byl uspořádán za finanční podpory Českého svazu vodního póla, za což je Stepp Praha velmi vděčný.

Stepp Praha podával na celém turnaji velmi dobré výkony, které byly opřené hlavně o výkony zkušenějších hráčů v čele s Kubou Parobkem Jonášem Diblíkem, Orianem Andreani a sestrami Dvořákovými. Tyto zkušenější hráče však výborně doplnili i hráči, kteří jsou mladší nebo s vodním pólem začínají, dohromady však všichni vytvořili kvalitní tým, který se za své výkony nemusí stydět.

mini1

Nejmladší Steppáci začali turnaj proti pražské Slávii, ačkoli byl zápas vyrovnaný Stepp nakonec zápas kontroloval a vyhrál s přehledem 9:3. Druhý zápas proti Plzni byl velmi vyrovnaný a napínavý až dokonce, oba týmy podaly výkony na hranici svých možností. Plzeň však byla v zápase bohužel o gól lepší a vyhrála 6:5. Ve třetím zápase hrál Stepp Proti Strakonicím, které nakonec skončily druhé, Steppáci si se Strakonicemi však poradili a hlavně díky kvalitnímu výkonu na konci utkání vyhráli 8:6. Hned po dobrém zápasu se Strakonicemi nastoupili Steppáci proti týmu TJ Tábor, který přijel na turnaj s méně hráči a na utkání se Steppem si půjčil dva nejlepší hráče z Děčína, což byl hlavní důvod prohry 13:4. V posledním zápase hrál náš tým s favoritem celého turnaje SK Děčín, kterému nakonec podlehl 11:2.

Za Stepp Praha nastoupili: Jakub Parobek „C“, Jonáš Diblík, Klára Dvořáková, Bedřich Štěpánek, Jakub Smolík, Šárka Dvořáková, Orian Andreani, Savelij Chmelnickij, Simon Vyšín, Laura Kubínková, Emma Pořízková, Antonín Šíla, Matyáš Vondrášek, Elína Khamidullina a Julie Šturmová.  
Trenérka týmu: Barbora Bradáčová

ms2

Turnaj zajišťovali a poděkování si zaslouží: rozhodčí Prokop Ludvík, Petr Volek, Prokop Sojka a Štěpán Rezek; technická četa Honza Grecký, Marcel Dvořák, Michelle Černíková, Radek Pešek, Adam Jiruš a fotografka Zuzka Kofláková.

Turnaj nakonec bez ztráty bodu vyhrál naprosto zaslouženě SK Děčín. Nejlepším hráčem byl vyhlášen hráč SK Děčín Vojtěch Holaj, na druhém místě také hráč SK Děčín Daniel Kříž a na třetím místě kapitán Steppu Praha Jakub Parobek.

Konečné pořadí turnaje minipóla:

1. SK Děčín 10 bodů
2. TJ Fezko Strakonice 6 bodů
3. TJ Tábor 6 bodů
4. KVS Plzeň 4 body
5. Stepp Praha 4 body
6. SK Slávia Praha  0 bodů 

 

 

 

 

  Nejlepší hráč turnaje:
1.    Vojtěch Holaj        SK Děčín
2.    Daniel Kříž        SK Děčín
3.    Jakub Parobek        Stepp Praha

Stepp Praha by chtěl poděkovat za účast všem týmům a fanouškům, kteří na turnaj přijeli, a doufá, že se v minimálně stejném počtu setkáme i příště.

ms3

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR