V sobotu 4.10.2014 se mladší žáci Steppu Praha zúčastnili prvního turnaje v této sezóně v Hradci Králové. Po značné obměně kádru, kdy ke straším žákům odešli nejzkušenější hráči, se od našeho týmu příliš nečekaly jasné výhry nad soupeři, ale že hlavně zabojují a pokusí se uhrát co nejlepší výsledky.

První zápas se odehrál s domácím týmem Hradce Králové. Po nepodařených 3 čtvrtinách zápasu, kdy byl výsledek hrozivých 9:0 pro Hradec, se naši žáci vzchopili a poslední čtvrtinu vyhráli 4:2. Výsledek zápasu byl tedy 11:4 pro domácí Slavii Hradec Králové.

Další zápas jsme hráli proti loňskému mistrovi Kometě Brno. V tomto zápase se ukázala kvalita chlapců z Moravy, kteří předčili naše mladé hráče ve všech směrech a bez větších problému vyhráli 22:1.

V posledním zápase šlo více méně už jen o to, aby si naši mladí napravili chuť a zabojovali proti Táboru. Začali jsme opět špatně a po prvních 2 čtvrtinách jsme prohrávali. Ale v druhé půlce zápasu se Steppáci semknuli a začali být velmi nepříjemní v útoku a častokrát i předčili hráče z Tábora. Zápas nakonec skončil prohrou Steppáků 7:15.

Sice Steppáci neuspěli v těchto zápasech, ale liga teprve začala. Musíme se ještě hodně zlepšovat a i popracovat na týmovém duchu a disciplíně na trénincích a zápasech.

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR