previous arrow
next arrow
Slider

Starší žáci na turnaji v Brně nestačili pouze na Strakonice "A"

Tým starších žáků odehrál v sobotu 15.11. třetí ligový turnaj. Své síly steppáci změřili s třemi týmy. Kometou Brno, SK Slávií Praha a Fezkem Strakonice „A“.

15.11.2014   Kometa Brno - Stepp Praha
6-7  (2:1 / 1:3 / 1:2 / 2:1)

• Anfilov T. - 5
  • Dvořák M. - 1
  • Grecký J. - 1

V prvním zápase Stepp nastoupil proti vyrovnanému soupeři Kometě Brno. V první čtvrtině byli domácí pólisté lepší. Čtvrtina proto skončila 2:1 pro brněnskou Kometu. Ve druhé čtvrtce se ale Steppáci rychle zvedli  a otočili stav utkání ve svůj prospěch na 4:3. Druhá polovina zápasu byla pak již vyrovnaná. Steppáků se podařilo uhájit tenký náskok a vyhráli tak nejtěsnějším možným výsledkem 7:6.

• Štrk Z. - 1

Druhý zápas hrál Stepp proti  pražské Slavii. Steppáci do toho šli hned od začátku naplno a s velkým odhodláním. Už v první čtvrtině vedli 3:0. a ani ve druhé čtvrtce nepolevili. V polovině utkání vedli již o 4 góly a bylo zřejmé, že slávisté tahají za kratší konec. Hra pokračovala stále v podobném duchu a steppákům se dařilo neustále navyšovat brankový rozdíl. Zvláště v poslední čtvrtině zápasu slávistům odskočili, protože se jim podařilo vstřelit hned 6 branek. Celé utkání tedy skončilo 12:3 a Stepp Praha opět vítězí.

15.11.2014   Fezko Strakonice "A" - Stepp Praha
14-3  (3:1 / 1:0 / 5:1 / 5:1)

• Anfilov T. - 1

Poslední zápas byl pro steppáky velice náročný, protože je čekalo utkání s faforitem poháru. Po první polovině zápasu byl stav 4:1 a dalo se doufat, že by Stepp mohl farorita ze Strakonic potrápit. Bohužel druhá polovina utkání patřila jen strakonickým pólistům, kteři steppákům dali během poloviny zápasu deset branek a rozhodli tak definitivně zápas ve svůj prospěch. Utkání skončilo poměrně velikým rozdílem 14:3 pro Fezko Strakonice "A".

I přes vysokou porážku v posledním zápase mohou být steppáci spokojeni, protože se jim podařilo obrat o dva body Kometu Brno a díky tomu se Stepp Praha dostal na čtvrté místo právě před zmiňovanou Kometu Brno.