info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

25 kvě 2019
Muži A - 1. playoff - KVP Přerov - Stepp Praha  Přerov
01 čvn 2019
Muži A - 2. playoff - Stepp Praha - KVP Přerov  Praha

Mini pólo

Sobotní turnaj na Slavii dopadl nečekaně dobře pro tým Steppu . Naši mladí hráči získali 4. místo z 8 zúčastněných týmů. Góly padaly do branek každou chvíli. Děti bojovaly i ve chvílích, kdy už nemohly. Byl to z jejich strany srdnatý boj, který dopadl velmi úspěšně. Úžasný výsledek byl i velkým pokrokem oproti minulému roku.

 

V sobotu 28.4.2018 sehráli druhý turnaj své neoficiální soutěže naši nejmenší členové - přípravka dětí.

Tentokrát vyjeli do Strakonic, kde se v úvodu turnaje utkali s vždy velmi početným a fyzicky i věkově vyspělým družstvem Slávie Praha. Po statečném výkonu bohužel podlehli 10-3.

180502 pripravka

Druhý turnaj mini póla mají za sebou nejmenší Steppáci. Bohužel ani do Strakonic tým neodjel v nejsilnější sestavě a výsledky tomu odpovídali. Steppáčci sice srdnatě bojovali, ale i tak si domů odvezli čtyři prohry. 

170506 strak01

22. května 2016 jsme jeli bojovat za naši čest do Děčína. Nastoupili jsme v skromném počtu, bylo nás 8 a ještě k tomu bylo Julče Šturmové často špatně (mnohdy z viny našich protihráčů), tudíž jsme byli málo střídaní a pomalu ale jistě nám docházely síly. Navíc nám chybělo spoustu dobrých hráčů, ale přesto jsme se snažili a dokázali jsme uhrát dobrý výsledek.

160523 minipolo

7. května 2016 jsme se zúčastnili třetího turnaje minipóla. Nastoupili jsme v silné sestavě, což ostatní týmy bohužel také. Sice jsme skoro všechny zápasy prohráli, ale zato jsme se toho hodně naučili a těšíme se na další turnaj minipóla.

160507 minipolo

Naši nejmenší Steppáčci se o víkendu zúčastnili již druhého turnaje minipóla, který tentokrát hostila Slavia. Naši hráči se na turnajích minipóla chtějí hlavně co nejvíc naučit, ale každá výhra každého určitě potěší.

160416 minipolo