info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

3. turnaj minipóla

7. května 2016 jsme se zúčastnili třetího turnaje minipóla. Nastoupili jsme v silné sestavě, což ostatní týmy bohužel také. Sice jsme skoro všechny zápasy prohráli, ale zato jsme se toho hodně naučili a těšíme se na další turnaj minipóla.

160507 minipolo

 

7.5.2016   KVS Plzeň - Stepp
14:1  
       
     

 

 

Zápas jsme sice prohráli, avšak to neznamená, že jsme do cizí brány nic nevstřelili. Zuzka Opatrná v těsném závěsu dvou Plzeňáků střelila do brány krásný gól, který bohužel už nebyl následován žádným dalším a tak nad námi Plzeň vyhrála 14:01.

       

 

7.5.2016   Stepp Praha - AJ Strakonice
1:24  
       
     

 

 

 

Snažili jsme se, avšak proti zkušeným Strakonickým hráčům jsme neměli šanci. Útočili na nás a gól následoval gól, bohužel do naší brány. Kéž je příští zápas proti nim úspěšnější!

       

 

7.5.2016 Stepp Praha - SK Děčín 1:22  
       
     

 

 

Od tohoto utkání jsme moc nečekali, ale přesto jsme se snažili. Náš první a také poslední gól dal Mikuláš Růžička na penaltě. Doufejme, že bude příští zápas s Děčínem vyrovnanější.

       

 

7.5.2016  Stepp Praha - SK Slavia Praha 
6:5  
       
     

 

 

Věděli jsme, že v tomto utkání bychom mohli vyhrát, že je to náš nejnadějnější zápas. Toto utkání bylo vítězné. K neúspěchu nechybělo mnoho, párkrát to vypadalo, že prohrajeme, avšak díky našim střelcům a naší brankářce jsme zápas vyhráli 6:5. Doufáme, že i příště zahrajeme také tak pěkný zápas.

       

 pro stepp.cz napsala E.Pořízková

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím