previous arrow
next arrow
Slider

Minipólu se ve Strakonicích nedařilo

V sobotu 28.4.2018 sehráli druhý turnaj své neoficiální soutěže naši nejmenší členové - přípravka dětí.

Tentokrát vyjeli do Strakonic, kde se v úvodu turnaje utkali s vždy velmi početným a fyzicky i věkově vyspělým družstvem Slávie Praha. Po statečném výkonu bohužel podlehli 10-3.

180502 pripravka

Ve druhém zápase čelili tentokrát velmi dobře připravenému celku kompilace Hradec Králové/Plzeň, s nimiž na úvodním turnaji v Praze-Podolí prohráli jen o jediný gól v posledních minutách zápasu. Tentokrát ale družstvo Plzně a Hr.Králové soupeře nepodcenilo a po několika únicích a povedených střelách se ujali vedení a celkově vyhráli 10-4.

Podobně se vyvíjelo utkání i s favorizovanými domácími Strakonicemi a tedy také třetí utkání našeho týmu dopadlo ve prospěch soupeře12:3.
Na poslední zápas v podvečerních hodinách, kdy sil už tolik nezbývalo, připadl důležitý duel s družstvem Děčína, který se podařilo v domácím bazénu porazit. I tentokrát naši "piškoti" statečně bojovali, výrazně zlepšili střelbu i obranu a až do 4.čtvrtiny vedli. Ovšem nešťastnými chybami a nepřesnými rozehrávkami poznamenaný konec utkání nakonec dokázal zkušenější soupeř využít ve svůj prospěch a v posledních vteřinách zápasu vstřelil vítěznou rozhodující branku na konečných 5-4.

Další kolo bude odehráno za tři týdny v Plzni a my opět doufáme nejen v neutuchající podporu z řad doprovázejících rodičů-fanoušků, ale především v podobně statečný a snaživý výkon našich nejmenších, kteří získávají cenné zkušenosti v soutěži.