Starší dorostenci začali přípravu na novou sezónu mezinárodním turnajem ve Vrútkách.  Kromě českého Steppu Praha se turnaje pro chlapce do 17 let zúčastnily domácí Vrútky, Piešťany, slovenský reprezentační výběr U15 a finský mistr TU Turku.

  Na kvalitně obsazeném turnaji se bohužel Steppákům nepodařilo získat žádný bod a obsadili tak páté místo. Svou roli hrála kvalita týmů, ale i odlišná fáze přípravy. Například slovenská reprezentace se připravovala několik týdnů na mistrovství světa a Steppáci byli naopak poprvé od konce minulé sezóny ve vodě. Každopádně například zápas se slovenskou reprezentací byl pro celý náš tým velký zážitek a šlo o cennou zkušenost.

Cílem turnaje však nebylo vítězství, ale začátek přípravy na novou sezónu, ve které nastoupí i nové posily z týmu SK Děčín. Právě kluci z Děčína odehráli za Stepp své první zápasy a ukázali, že by mohli být platnými hráči. Celý Steppu děkuje týmu KVP Vrútky za uspořádání krásného turnaje.

Sestava Steppu: Pešek “C“, Pihrt, Krupička, Hruškovič, Sojka, Khamidullin, Žáček, Tytor, Machulda, Raška, Dvořák, Dolenský, Mynář

 

1. slavnostní vyhlášení výsledků
2. kapitán Steppu Radek Pešek přebírá cenu za 5.místo
3. nejlepším hráčem Steppu byl vyhlášen Váslva Raška
4. týmové foto

 

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR