Starší žáci

O víkendu 26. – 27. hráli Starší žáci B v Olomouci. Vzhledem k tomu, že to byl již poslední zápas v základní části a na všech předchozích turnajích jsme vše prohráli, bylo už předem určeno, že pujdeme do třetí ligy. Stejně jsme se, ale snažili a minimálně v obraně jsme odvedli výborný výkon.

Číst dál...

O víkendu 4. - 6. 1. 2019. proběhl mezinárodní turnaj starších žáků v Brně. Zúčastnilo se celkem 5 týmů – 2 české (Brno, Stepp), 2 slovenské (Žilina, Vrůtky) a 1 tým z Finska (Tampere). Turnaj měl výbornou kvalitu a posloužil nám, jak v rámci další přípravy, tak jako možnost porovnat naši výkonost se zahraničím. Obstáli jsme na výbornou, potvrdili naši rostoucí výkonost a celkovou pólistickou úroveň. Vždyť před dvěma lety jsme s týmem ze Žiliny prohráli 24:2 !!

steppaciwinners

 

Galerie fotografií z turnaje

 

Číst dál...

Třetí říjnový víkend odehráli starší žáci B svůj první turnaj v sezóně 2018/19. Tým se skládal hlavně z mladších žáků, kteří byli doplneni o pár starších a zkušenějších pólistek a pólistů. První turnaj se uskutečnil 20.10. ve Strakonicích.

Číst dál...

V sobotu 29.9. se rozjela nová sezona pro starší žáky. Naše družstvo "A" v domácím prostředí hostilo svoji skupinu v první kole turnaje "Pohár ČSVP". I když jsme byli v početně slabší sestavě (3 hráči se omluvili), byla předvedená hra a výkony některých našich hráčů velice chválihodná.

Číst dál...

Starší žáci v sobotu 7.4. odehráli první finálový turnaj I. ligy starších žáků, do které postoupili ze základní skupiny bez ztráty jediného bodu. Bohužel steppáci odjeli na turnaj pouze v osmi lidech. Byl před nimi tedy velice těžký úkol - pokusit se vyhrát tři utkání v rozmezí sedmi hodin s jedním hráčem na střídačce. Průběh turnaje naštěstí ukázal, že fyzický fond všech mladých steppáku je na velice dobré úrovni. Starší žáci dominovali ve všech třech utkáních a bez velkých problému je vyhráli.

Číst dál...

Tento víkend byl odehrán poslední turnaj letošní sezóny starších žáků, který zakončili krasným 3.místem. Dětem děkujeme za super sezónu a přejeme krásné prázdniny!

170612 stzaci

Karolína Parobková

Poslední únorový víkend pozval Stepp na oslavu svých 25. narozenin týmy z Čech, Německa i Slovenska, aby si v Praze zahráli o steppácký pohár v kategoriích U13 a U15. Turnaje se kromě Steppu zúčastnilo dalších šest týmů, tři nastoupily proti Steppu v kategorii U13 – SK Slávia Praha, KPŠ Nereus Žilina a SC Weiden a tři v kategorii U15 – 1. FC Norimberk, Kometa Brno a KVP Nováky. Turnaj se konal za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a dosud se jedná o největší turnaj pořádaný Steppem.

170225 stepp cup

Číst dál...Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR