Soustředění – Nymburk – minipólisté a mladší žáci

Vytisknout
Mládež
Zobrazení: 267

26.-28.4.2019

V pátek jsme se sešli u Sportovního centra Nymburk. Centrum je naprosto úžasné místo pro sportovce. Jsou zde: krásné pokoje, obrazy známých českých sportovců, např. Jaromíra Jágra a Báry Špotákové, je tu také poněkud mělký bazén a spousta tělocvičen.

Po ubytování jsme dostali večeři a šli na trénink. Ten trval hodinu. Nakonec večerka a konec řevu na chodbách. Jinými slovy přišel pořádek.

Sobota ráno: snídaně a pak jsme šli na ranní trénink.
Na místě jsme pochopitelně neměli žádné branky. Brankou se staly dva květináče s umělými květinami. To byla další hodina našeho tréninku.
Krátká pauza a dopolední trénink nás neminul a oběd také ne.
Odpoledne přišel na řadu suchý trénink v tělocvičně. Obsahoval zápasy v ringu, gymnastiku a posilování. A také dětský horor vybíjenou s trenérem. Poslední byl trénink v bazénu a večeře. Trénink by byl naprosto úžasný, kdyby byly dětmi doprošované štafety.

Neděle ráno: všichni si museli balit kufry a pak jít na trénink, kde se splnil slib trenérů a závodilo se ve štafetách. Až potom byla snídaně a po ní čas na dokončení balení kufrů. Před odjezdem domů byl čas na poslední trénink a závěrečný oběd..

MOC DĚKUJEME TRENÉRŮM ZA KRÁSNÉ SOUSTŘEDĚNÍ

NAPSALA: Kveta Uhríková a Sofie Vodičková

 Fotografie ze soustředění