Slider

21 zář 2019 09:00 - 18:00
Muži B II. Liga  Plavecký areál Děčín – venkovní bazén

Mladší žáci - 1. turnaj ligové části Strakonice

V dopoledních hodinách nás čekal zápas proti Olomouci, se kterou jsme sehráli pohárovou část, a kde nás také vždy porazila. I teď tomu nebylo jinak. Největší problém nám dělal jejich centr. Dalším problémem byly naše přihrávky, které byly nepřesné a občas i do rukou protihráče. I přes mnoho chyb se nám podařilo vstřelit alespoň jeden gól, který si připsal Dante Makaš. Za zmínku v celém turnaji stojí určitě skvělý výkon našeho brankáře Maxe Vyšína. Konečné skóre bylo 10:1 ve prospěch Olomouce.

STŘELCI BRANEK: Makaš (1)

Druhý zápas jsme hráli 45 minut po skončení prvního. Naším protihráče byla Plzeň. Moc jsme nevěděli co máme očekávat, vzhledem k jejich třem získaným bodům v pohárové části. Nicméně to bylo od začátku vyrovnané a až do páté minuty první čtvrtiny byl stav 0:0. Za první gól můžeme poděkovat Sofii Vodičkové. Ve druhé čtvrtině sice nepadl žádný gól, ale díky gólu Laury Kubínkové a třem gólům Julie Šturmové zápas skončil 5:0 pro nás.

STŘELCI BRANEK: Šturmová (3), Kubínková (1), Vodičková (1)

Náš poslední zápas tohoto víkendů jsme hráli až večer, tak jsme volných pět hodin využili k obědu a odpočinku. Z dřívějších zápasů jsme věděli, že jsou Strakonice dobré, a mile nás překvapilo, když jsme až do poloviny vyhrávali 3:0. Strakonicím se podařilo vstřelit celkem tři góly, ale my jsme dali ještě dva. Stav utkání skončil 5:3 přes nepřízeň rozhodčích, když stav vyloučených byl 2:10 v náš neprospěch.

STŘELCI BRANEK: Kubínková (2), Pořízková (2), Rychterová (1)

Další turnaj odehrajeme za dva týdny v Olomouci.