previous arrow
next arrow
Slider

Mladší žáci  Plzeň 1-2.6

Předposlední turnaj jsme odehráli tento víkend (1. 6. – 2. 6.) v Plzni. V sobotu jsme hráli pouze jeden zápas, a tak byl sraz až v 16:45, tudíž se skoro všichni mohli dobře vyspat. A výsledek s domácí Plzní byl jasný důkaz.

Stepp : Plzeň  18:4

Vstřelili jsme první gól a od té doby už jsme sázeli jeden za druhým. Našim soupeřům se sice podařilo dát čtyři góly, ale naše chuť vyhrát byla velká a konečný výsledek byl 18:4. S radostí jsme se vraceli do Prahy povzbudit muže, kteří bojovali o titul.

STŘELCI BRANEK: Kubínková (7), Šturmová (5), Rychterová (2), Petrová (2), Bělohlávek (1), Škultéty (1)

Stepp : Olomouc  7:5

S oslabenou Olomoucí jsme se utkali v neděli ráno. Ze začátku to byl dost vyrovnaný zápas a první branku jsme vstřelili až ke konci první čtvrtiny. Ve druhé čtvrtině soupeři začali dorovnávat a ve třetí vedli 5:3. Nicméně jsme si to nenechali líbit a dali jsme jim čtyři góly, díky kterým jsme vyhráli 7:5.

STŘELCI BRANEK: Šturmová (4), Pořízková (1), Rychterová (1), Makaš (1)

Stepp : Strakonice  8:1

Poslední zápas jsme hráli se Strakonicemi. Věděli jsme, že to nebude lehký zápas, neboť nás minule porazili. Dali jsme si proto pozor na jejich nejlepší střelkyně a podařilo se nám zvítězit 8:1. Tak jsme se domů vraceli s plným počtem bodů a další víkend budeme bojovat o stříbro v domácím prostředí.

STŘELCI BRANEK: Kubínková (3), Pořízková (2), Krejcarová (1), Makaš (1), Abbot (1)