Mladší žáci - Olomouc 18.5

V sobotu 18. 5. jsme se vydali na turnaj do Olomouce. Dopoledne jsme hráli proti Plzni, kterou jsme minule porazili 5:0.

Stepp : Plzeň 8:4

Ze začátku se nám moc nedařilo a skoro až do konce druhé čtvrtiny byl stav 2:0 pro Plzeň. Hned na začátku třetí čtvrtiny jsme dorovnali a pak dali ještě jeden gól. Bohužel se podařilo dorovnat i soupeřům kvůli penaltě. O konečném výsledku rozhodla poslední čtvrtina, ve které jsme vstřelili pět gólů a Plzeň pouze jeden. Konečný stav 4:8 v náš prospěch.

STŘELCI BRANEK: Krejcarová (2), Šturmová (2), Makaš (1), Rychterová (1), Petrová (1), Zachovalová (1)

Stepp : Strakonice 4:6

Náš druhý zápas tohoto dne byl proti Strakonicím. Bohužel nám štěstí nepřinesl. První gól padl do naší branky a v polovině jsme prohrávali 2:5. I přes další dva góly do branky soupeře se nám nepodařilo zvítězit. Zápas skončil 6:4.

STŘELCI BRANEK: Makaš (2), Kubínková (1), Pořízková (1)

Stepp : Olomouc 1:17

Poslední zápas jsme hráli proti domácí Olomouci. Podle zhodnocení našich trenérů byl tento turnaj jeden z nejhorších a výsledek zápasu s Olomoucí, který jsme prohráli 1:17, je toho důkazem.

STŘELCI BRANEK: Šturmová (1)