previous arrow
next arrow
Slider

Mladší žáci ukončili sezónu 2019

Poslední turnaj této sezóny jsme odehráli doma v pražském Podolí. Moc děkujeme všem rodičům a fanouškům za celoroční podporu a samozřejmě velké díky patří našim trenérům.

Stepp : Plzeň 7:1

Díky minulým výhrám nám stačil vyhrát jeden zápas k zajištění druhého místa. To se nám povedlo hned v prvním zápase proti Plzni, kterou jsme vždy porazili, a ani tentokrát jsme nezaháleli. Celý zápas jsme vedli 6:0, a až v posledních minutách se soupeři podařilo vstřelit jeden gól. Aby se neřeklo, tak jsme jim vstřelili ještě jeden, a tím to i poslední gól tohoto utkání.

Střelci branek: Rychterová (3), Makaš (2), Abbott (1), Pořízková (1)

Stepp : Strakonice 12:1

Druhé místo bylo naše, ale rozhodně jsme nehodlali prohrát se Strakonicemi. V polovině zápasu jsme vedli 5:1. Oproti soupeřům jsme naše skoré pořád navyšovali a konečný výsledek byl 12:1.

Střelci branek: Šturmová (5), Pořízková (4), Petrová (1), Uhríková (1), Bělohlávek (1)

Stepp : Olomouc 3:11

Poslední zápas jsme odehráli proti nejsilnější Olomouci. Na jejich centra jsme si sice dávali větší pozor, ale přesto se nám nepodařilo vyhrát. V první čtvrtině se nám podařil vstřelit jeden gól, ale skoré soupeřů se stále zvyšovalo. Další gól jsme vstřelili až ve třetí čtvrtině a poslední v té čtvrté.

Střelci branek: Vodičková (1), Šturmová (1), Bělohlávek (1)

Pak už následovalo jen vyhlášení výsledků. Na čestném čtvrtém místě se umístil tým Plzně, na třetím Strakonice „B“, na druhém Stepp Praha, a zlaté medaile si domů odvezla Olomouc.