info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Mladší žáci II. turnaj Strakonice

Dne 12.10.2019 se odehrál druhý turnaj ml.žáků ve Strakonicích. Hned v prvním zápase se nás čekalo pražské derby se Slavií. Po celkem vyrovnané první čtvrtce, kterou jsme prohráli 1-3 se ve druhé plně projevila absence brankaře a Slavia nám odskočila na pět gólů. Z kraje třetí čtvrtky inkasujeme další dvě branky a ani naše čtyřgólová šňůra a snížení na 6-9 nestačilo ke zdramatizování zápasu. Naopak Slavii se povedlo vstřelit další branky a zápas skončil prohrou 7-13. Ačkoliv výsledek hovoří o převaze Slavie, hlavní roli hrála již zmiňovaná absence brankáře a neproměňování jasných brankových situací. Pozitivem náhradních gólmanů byl chycen pokutový hod hračkou Kájou P.

Druhý zápas dne nás čekala v prvním turnaji pauzírující Plzeň. Po chvilkovém oťukávání a dokonce obdržené brance jsme se nastartovali a v půlce druhé čtvrtky jsme vedli 6-2, kdy se o šest gólů podělilo šest střelců. Pak se dostali již ke slovu zkušenější hráči v našich řadách a postupně navyšovali skóre až na finálních 17-4. Přesto nesmíme toto dravé mužstvo podcenit v dalších turnajích.

Turnajový den zakončujeme duelem s domácími Strakonicemi „A“, které jako favorit od začátku zápasu diktovali tempo hry. My jsme dokonale dopláceli na neproměňování šancí, kdy i naše pohledné akce často končili na břevně nebo těsně mimo. Po první čtvrtině 4-1 jsme úplně vypadli z tempa a dokonce zápasu skórovali jen domácí a zápas skončil 1-11 z našeho pohledu.

Slavia - Stepp 13-7 (3-1/4-1/4-4/2-1)

Góly: Rychterová 4x ,Žárský, Vodičková, Žingorová

Stepp- Plzeň 17-4 (4-1/6-2/6-0/1-1)

Góly: Petrová 4x,Vodičková 4x, Rychterová 3x, Diblík 2x, Žárský 2x, Žingorová 2x

Strakonice „A“ – Stepp 11-1 (4-1/3-0/1-0/3-0)

Gól: Vodičková

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.