stepp-logo-bwV sobotu 26. 11. odehráli starší žáci druhé kolo turnaje starších žáků, tentokrát v Edenu, domácím hřišti klubu Slavia Praha. Díky pauzírovacímu turnajovému systému se nezúčastnil nejslabší tým skupiny – Strakonice ‚B‘.

V prvním utkání byla naším soupeřem Slavia. Bohužel, stejně jako v minulém kole jsme prohráli, tentokrát byl ale výsledek lepší – 10:2.

Poprvé jsme potkali Strakonice ‚A‘, a přestože pro nás výsledek po druhé čtvrtině nevypadal příliš příznivě a výrazně jsme prohrávali, nikdo to nevzdal a zápas Strakoničtí vyhráli o pouhou jednu branku – 6:5. Po malé pauze, kdy si hráči nestačili ani odpočinout, byl odehrán poslední, nepříliš úspěšný zápas s Děčínem. I přes snahu byla znát únava hráčů, a tak se technická převaha Děčína ukázala naplno, zápas skončil 12:2 ve prospěch Děčína.

Ačkoliv tento turnaj nebyl bodově úspěšný, není důvod k nespokojenosti. Na hráčích je vidět, že se snaží a hra je baví a to v kombinaci s usilovným trénováním přináší hráčský pokrok. Příští kolo se bude konat 17. 12. ve Strakonicích.

SK Slávia Praha - Stepp Praha  10:2

Fezko Strakonice - Stepp Praha  6:5

SK Děčín - Stepp Praha  12:2

starsi zaci
Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR