V neděli 16. 12. pořádal Stepp předposlední turnaj základní skupiny starších žáků. Steppáci měli poslední možnost zabojovat o druhé postupové místo. Díky nevyrovnaným výkonům však vyhráli pouze jeden zápas, díky čemuž alespoň postoupili na třetí místo ve skupině.
Téměř všechny zápasy přinesly vyrovnané bitvy, které se rozhodovaly až na konci, diváci tak mohli vidět napínavý turnaj. Jediným negativním bodem turnaje byl jakýsi pán z Brna, který kazil celý turnaj svými nadávkami a chováním, takoví lidé na dětské soutěže nepatří a celý Stepp Praha doufá, že už do Prahy nikdy nepřijede.

V prvním zápasu proti Hradci Králové žáci potvrdili, že nezvládají začátky turnajů a rozehrávají se až v průběhu prvního zápasu. Steppáci si tak nechali utéct začátek prvního utkání, které pak i přes dobré výkony a vstřelené branky nedokázali otočit. Stepp tak zbytečně prohrál s Hradcem králové 9:5.

V druhém utkání nastoupili žáci proti týmu z Brna, který jim na minulém turnaji oplatil výhru z prvního kola. Zápas byl zpočátku velmi vyrovnaný, postupem času však začali Steppáci svému soupeři pozvolna odskakovat až na rozdíl pěti branek. Brňáci však prokázali bojovnost a vůli zápas ototčit, pomalu začali steppácký náskok dotahovat. Steppáci však dokázali náskok udržet a vyhráli 8:7, brankově se na tomto vítězství nejvíce podílel třemi góly Jirka Pihrt.

Do posledního zápasu nastoupili žáci velmi zle, pražské Slavii dovolili téměř vše. Celý zápas se odehrával v naprosto odevzdaném tempu, změna přišla až v poslední čtvrtině, kde Steppáci nastříleli proti slávistické druhé sestavě osm gólů a alespoň korigovali na konečných 20:9.

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR