Po dokončení základní části soutěže starších žáků budou žáci bojovat o páté místo. Spolu s nimi budou ve skupině hrát i TJ Tábor, Fezko Strakonice B a Kometa Brno. Přestože podzimní část nebyla pro Stepp tak úspěšná, jak si představoval, nyní doufá v co nejlepší umístění a podle trenéra má šanci.


V základní části ligy se gólově nejvíce prosazoval kapitán týmu Jindřich Cipra, který celkově vstřelil 21 gólů, druhým nejlepším střelcem byl Vašek Hálek s 11 zásahy, dále se s 8 góly prosadil Prokop Sojka, se 7 góly Alex Mynář, Eldar Khamidullin a Jiří Pihrt se trefili čtyřikrát, Honza Grecký dvakrát a kapitán mladších žáků Marcel Dvořák jednou.

Pro stepp.cz poskytl krátký rozhovor kapitán Jindřich Cipra

 

Jindrich CipraJak by jsi zhodnotil dosavadní část sezóny?
Určitě jsme nehráli zas tak špatně, měli jsme však smůlu na silné týmy Slavie Hradec Králové a Slavie Praha. Ty jsou bohužel, pokud beru naší kategorii, v současnosti lepší než my. Doufám, že je to pouze prozatím, je znát, že máme čím dál tím lepší výkonnost, udělali jsme velký pokrok a několikrát jsme s nimi měli dost vyrovnané zápasy. Asi by to chtělo víc štěstí.

Jaké máš jako kapitán cíle do finálových turnajů?
Musíme všichni zabrat tak, abychom vyhráli naší skupinu, takže rozhodně je cílem VYHRÁVAT! Máme na to!

V cem si myslis, že je nejvetsi sila tveho tymu a v cem si myslis ze mate nevjvetsi slabinu?
Určitě jsme schopná parta, v které dokáže panovat dobrá atmosféra. Vzájemně se také dobře hecujeme a povzbuzujeme. Hlavně chceme opravdu vyhrát skupinu, takže jdeme všichni za stejným cílem. Nevýhodu vidím v tom, že se musíme vzájemně sehrát s novým golmanem a být více aktivní v přebírání balonu.

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR