V neděli 2. 6. odehráli své poslední zápasy starší žáci Steppu. Na poslední turnaj odjeli Steppáci na domácí bazén svého největšího konkurenta, do Brna. Na tomto turnaji se rozhodovalo o konečném pořadí všech týmů. Zajímavostí turnaje byla zpáteční cesta do Prahy, kdy celý tým uvízl kvůli povodním v Chocni a do Prahy přijel o tři hodiny déle.

V prvním zápase se Steppáci utkali s Brnem, se kterým bojovali o konečné páte místo v lize a vítězství ve skupině. Zápas začal jako vždy vyrovnaně, bohužel Steppáci nebyli schopni dlouho vstřelit gól, naopak Brňané své šance proměňovali, čímž postupně upevňovali své vedení, v půlce vedli již 4:0. Od půlky se zcela změnil přístup Steppu, žáci začali více útočit, gól však dále vstřelit nemohli i díky výbornému výkonu brňenského brankáře. I přes závěrečnou snahu Steppu Brňané zaslouženě zvítězili 7:2.

V druhém zápase proti Steppu nastoupily Strakonice "B", které Stepp zatím neporazily. Stepáci šli do utkání s jediným cílem, a to vyhrát. Bohužel zápas se Strakonicemi se vyvíjel stejně jako předchozí a Steppáci v půlce prohrávali 4:0. V druhé části zápasu však Steppáci ještě zvýšili své nasazení a odměnou jim byli vstřelené góly, naopak v obraně Strakonicům skórovat úspěšně bránili. Stepp nakonec remízoval se Strakonicemi 4:4.

V posledním zápase sezóny nastoupili žáci proti Táboru. JIž od začátku bylo jasné, že Stepp je lepším týmem. V zápase dostali prostor všichni členové týmu, kteří se do hry výborně zapojili. V poklidném tempu došli Steppáci k pohodlné výhře 8:2, čímž si i definitivně zajistli celkově páté míto v lize a nemuseli už čekat na výsledek mezi Brnem a Strakonicemi.

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR