info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

21 zář 2019 09:00 - 18:00
Muži B II. Liga  Plavecký areál Děčín – venkovní bazén

Stepp Liga

Stepp liga

Stepp liga je interní soutěž oddílu. Tato liga je určena jen pro děti, které hrají pólo ve Steppu. Je určena pro děti v kategorii mladších žáků a přípravky. Cílem této soutěže je umožnit dětem, které by jinak hrát nemohly, okusit atmosféru pólistických utkání.

Netradičně v pátek se odehrálo poslední kolo Stepp ligy. Bohužel z organizačních důvodů byl zrušen turnaj v dubnu i v květnu, takže letošní Stepp liga byla trochu kratší než loni.

Do závěrečného turnaje vstupovali Mimoňové a Modří draci se 7 body, Oranžové kachny byly trochu v závěsu se 4 body.

V sobotu 14. 12. pokračovala Stepp liga posledním turnajem v kalendářním roce 2013. Opět se sešly všechny tři týmy připravené bojovat o další důležité body v naší malé lize.

Začal nový ročník Stepp ligy!
Stepp liga je soutěž pro všechny děti ze Steppu a právě minulý víkend se odehrálo její první kolo.
O co přesně se jedná? Tato liga je určena jen pro děti, které hrají pólo ve Steppu, a to dokonce i pro ty nejmenší. Tento nápad se zrodil v hlavě trenérky Jany - malých Steppáků stále přibývalo a bylo jasné, že je třeba, aby si všichni zahráli i v zápase, protože tréninky tvoří jen polovinu toho být sportovcem: ) A tak Jana vymyslela, že uspořádáme jedinečnou ligu, určenou pro všechny naše děti!

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím