Důležité utkání čekalo muže v Drážďanech, pokud chtěli uchovat naději na medaili museli toto utkání vyhrát. To se také po úporném boji před bouřícím hledištěm povedlo. Stepp ve vyrovnaném utkání slavil výhru 9-7.

13.4.2013 SG WaBa Dresden - Stepp
7-9 (3-3 / 1-1 / 2-4 / 1-1)
      zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Petr T. - 3
  • Margita V. - 2
  • Rezek Š. - 2
  • Karabut Vad. - 1
  • Procházka I. -1
 

Utkání bylo od začátku velmi vyrovnané, oba týmy poměrně slušně bránili a branky padaly jen po idividuálních chybách. Stepp získal minutu a půl před koncem čtvrtiny nadějný dvoubrankový náskok, o ten ale v poslední půlminutě, díky špatné rozehrávce,  velmi rychle přišel.
Ve druhé čtvrtině se oba týmy soustředili na obranu a díky tomu se více plavalo než střílelo. V závěru čtvrtiny domácí neproměnili penaltu za špatný nástup po vyloučení a stav v polovině byl stále nerozhodný.
Třetí čtvrtina byla pro diváky nejzajímavější. Domácí se poměrně rychle ujali dvoubrankového vedení, Stepp ale odpověděl čtyřmi brankami a získal tak rozhodující náskok.
Poslední čtvrtina se nesla v úporné snaze domácích o srovnání, ale dobrá obrana Steppu toto již nedovolila. V poslední minutě Stepp skóroval a ubránil oslabení a dokázal tak vyhrát 9-7.   


 

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR