V první sezóně Steppáci pohár vyhráli, v dalších dvou sezónách se vždy probojovali mezi nejlepší čtyři celky. Letos jim tuto úspěšnou řadu zastavil aktuálně vedoucí tým ligy SGW Brandenburg. Steppáci v utkání podali nejslabší výkon letošní sezóny a právem v Brandenburgu prohráli 9-14. Brandenburg nepodal nijak oslnivý výkon a prohra mrzí o to víc, protože v tomto utkání by k vítězství možná stačil i lehce nadprůměrný výkon Steppu.

 

8.3.2014 SGW Brandenburg - Stepp
14-9 (4-3 / 3-2 / 3-3 / 4-1)
      zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Petr T. - 2
  • Vološčuk M. - 2
  • Berec M. - 1
  • Karabut Va. - 1
  • Tomčík M. - 1
  • Simoněnko S. - 1
  • Zubal R. - 1
 

 Domácí utkání zahájili rychlou brankou hned po dvaceti vteřinách, ale Stepp rychle odpověděl a skóre vyrovnal. Domácí poté zužitkovali pokutový hod, ale po rozehrávce opět Stepp vyrovnal. Poté se hosté dokonce ujali vedení a bylo vidět, že Brandenburg není zcela ve své kůži a nemá nijak oslnivou formu. I přesto, ale dokázal do konce čtvrtiny zvrátit vedení na svou stranu.
Ve druhé čtvrtině byl průběh utkání podobný, oba celky pokračovaly v matných výkonech a branky padaly hlavně po nejistých zákrocích brankářů, případně po neštastně tečévaných střelách. Brandenburg vedl již o tři branky, ale pět sekund před koncem čtvrtiny Stepp snížil na rozdíl dvou branek.
Ve třetí čtvrtině se snažili Steppáci přidat na tempu, to se jim do poloviny čtvrtiny dařilo a tak vyrovnali skóre. Bohužel druhá polovina čtvrtiny znamenala pro stepp konec nadějí, zbytečná vyloučení a naprostá střelecká nemohoucnost srazili Steppáky až na dno.
V průběhu poslední čtvrtiny už klidný Brandenburg pouze čekal na zbytečné a nevynucené chyby Steppu, které pak lehce trestal a navyšoval tak rozdíl ve skóre až na konečný pětibrankový rozdíl.

 

 

       

 
 

 

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR