Steppáci odjížděli do Magdeburgu s jasným cílem, pokusit se zopakovat výkon z minulého utkání s Magdeburgem (14-14) a zvýšit šance na medaili. Magdeburg se při domácích utkáních opírá o velkou podporu fanoušků a i s jasným lídrem tabulky doma remízoval, takže Stepp čekal velmi těžký zápas o druhou příčku v tabulce. Vše ale nakonec bylo úplně jinak, Steppáci podali skvělý výkon v obraně, výbornou střelbu a díky tomu vyhráli nečekaně jasně 13-4.

magdeburg

 

26.4.2014 WU Magdeburg - Stepp
4-13 (1-3 / 2-4 / 0-2 / 1-4)
      zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Petr T. - 6
  • Zubal R. - 3
  • Vološčuk M. - 3
  • Procházka I. - 1
 

 Stepp zahájil utkání dobrou obranou a postupným útokem. V první čtvrtině nedal domácím šanci dostat se do tempa a skvělou zónovou obranou, podpořenou výborným brankářem, povolil Magdeburgu pouze jednu branku z penalty. Naopak střelba se Steppu vydařila na výbornou a z několika příležitostí vydoloval maximum - tři branky.

V podobném duchu se nesl i zbytek utkání, domácí, když už si nějakou brankovou příležitost vytvořili, brankář Martin Januš prakticky vše pochytal. Naopak v útoku se Steppáci rozplavali a domácím tak hrozili rychlými protiútoky, které neomylně zakončovali.
Steppu se podařilo hlavně eliminovat tři nejnebezpečnější hráče soupeře (v předchozím utkání dali tito hráči Steppu všech 14 branek). Diváci tak nakonec odcházeli velmi zklamaní, čtyři branky loňského bundesligového týmu bylo pro ně přeci jen málo.

 

       

 
 

 

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR