Poslední utkání roku bylo pro muže poměrně náročné, v přímém souboji o třetí příčku v tabulce se utkali s překvapením letošního ročníku - SG Schöneberg Berlin. Tým z Berlína v letošní sezóně posílil o několik hráčů a z outsidera ligy se stal jejím postrachem - minulé kolo obral o bod i letošního favorita soutěze z Plavna. Steppáci se na soupeře dobře připravili a na jejich výkonu nebyla znát ani dlouhá cesta do Berlína. Díky perfektní obraně v prvních třech čtvrtinách si vytvořili jasný náskok a v poslední čtvrtině již byl nápor domácích marný. Steppáci si k Vánocům nadělili výhru 10-7 a důležité dva body do tabulky.

po utkáníposlední výhra v roce 2015 ... kliknutím zvětšit

bazenbazén Schöneberg ... kliknutím zvětšit

 

19.12.2015   SG Schöneberg Berlin - Stepp
7-10  (0:2 / 2:2 / 1:5 / 4:1)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Petr T. - 4
  • Cipra J. - 1
  • Karabut Vi. - 1
  • Procházka I. - 1
  • Vukičević P. - 1
  • Berec M. - 1
  • Tomčík M. - 1
 

 Steppáci v Berlíně začali výborně aktivní obranou nedávali domácím příliš šancí ke skórování. V první čtvrtině ubránili všechny čtyři přesilové hry, navíc z rychlých protiútoků dali dvě branky a ujali se vedení. 
Ve druhé čtvrtině se obraz hry příliš nezměnil - Steppáci opět dali dvě branky a dobrou obranou eliminovali lepší fyzickou připravenost domácích, kterým se tentokrát podařilo dvakrát skórovat a stáhnout náskok Steppu na dvě branky.
Ve třetí čtvrtině Stepp změnil obranu na zónovou, aby eliminoval fyzický fond domácích. To se plně vydařilo a tak Steppáci postupně navyšovali svůj náskok až na rozdíl šesti branek.
V poslední čvrtině se Steppáci už viděli na cestě domů, přestali plnit taktické pokyny a v osobních soubojích byli výrazně slabší než soupeř. Toho domácí využili a postupně náskok stahovali, ale díky několika dobrým zákrokům (chycená penalta) brankáře M.Januše se jim vyrovnat nepodařilo. Steppu se podařilo vyhrát o tři branky 10-7.

       

Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR