Po měsíční přestávce se mužům opět rozeběhla ligová soutěž. Tentokrat áčko vyrazilo do Drážďan, kde již tradičně bývá výsledek velmi těsný. Steppáci nepodcenili přípravu a soustředili se hlavně na obranu a pokrytí několika potencionálně nebezpečných hráčů. To se podařilo, a ikdyž výhra nevznikala snadno, Stepp si odváží dva body za vítězství 7-4.

160130 drazdany

 

30.1.2016   SG WaBa Dresden - Stepp
4-7  (0:2 / 1:2 / 2:1 / 1:2)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Petr T. - 3
  • Procházka I. - 1
  • Zubaľ R. - 1
  • Berec M. - 1
  • Tomčík M. - 1
 

 Stepp se po celé utkání soustředil především na obranu a na průběhu utkání to bylo vidět. Domácí tým poprvé skóroval až v polovině druhé čtvrtiny a celkovými čtyřmi brankami moc radosti svým fanouškům neudělal.
Steppáci se hned v úvodu utkání vybojovali pokutový hod, ten ale T.Petr neproměnil a trochu tím nastartoval střeleckou smůlu hostů. Stepp totiž střílel hlavně ze střední vzdálenosti, ale úspěšnost nebyla příliš dobrá a několikrát pomohla domácím i "dobře postavená" branková konstrukce. Celkově útok nebyl až tak nebezpečný, protože pohybu v útoku bylo poměrně málo. Zato v obraně se Steppákům dařilo skvěle, z devíti přesilových her inkasovali pouze jednou a i ve hře šest proti šesti se hráči, v čele s výborně chytajícím M.Janušem, nedali domácím šanci dostat se brankově na dostřel a zdramatizovat tak utkání. Stepp si výhru pohlídal a zaslouženě si odvezl dva body do vyrovnané ligové tabulky.

       
Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR