Sobotní soupeř z Magdeburgu přijel po dobrých výsledcích v minulých kol s odhodláním po třech sezónách konečně Stepp porazit. Bohužel pro hosty už ve druhé čvrtině bylo všem jasné, že tentokrát budou rádi, když neodjedou z debaklem. Domácí se totiž před zaplněnou tribunou skvělých fanoušků vytáhli, podali zatím nejlepší výkon sezóny a vcelku jasně porazili WU Magdeburg 11-5.

 

13. 2. 2016   Stepp - WU Magdeburg
11-5  (3:2 / 4:1 / 1:1 / 3:1)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Petr T. - 4
  • Zubaľ R. - 3
  • Vološčuk M. - 1
  • Procházka I. - 1
  • Tomčík M. - 1
  • Simoněnko S. - 1
 

 Stepp do utkání nastupoval s cílem udržet dobrou kvalitu obrany z minulého utkání a přidal v útoku. Vše z toho se vydařilo na výbornou a tak hosté dostali šanci na vyrovnaný průběh pouze v první čtvrtině.
Stepp se hned prvním útokem ujal vedení a to si udržel až do konce utkání. Hosté  z počátku drželi se Steppem tempo a po první čtvrtině prohrávali pouze o jednu branku.
Ve druhé však Stepp přidal a zlepšil pohyb v útoku, získal několik přesilových her a díky tomu byl náskok v polovině utkání již čtyři branky.
Ve druhé polovině utkání již hosté nestačili plavecky a nadšeně hrající Stepp postupně zvyšoval náskok. Střelecky se dařilo hlavně T. Petrovi (4 branky) a R. Zubaľovi (3 branky). Steppu se také opět dařilo v obraně, hráči obětavě a hlavně čistě bránili (poměr vyloučených 2-9) a pokud již soupeř vystřelil, tak vše jistil v dobré formě chytající M. Januš.
Domácí Stepp tak v podolském bazénu předvedl, že doma jen tak s někým neprohrává a vítězstvím 11-5 si do tabulky připsal důležité dva body za výhru nad přímým konkurentem o první místa v lize.

       
Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR