Steppáci přivítali na svém bazénu přímého konkuretna v boji o medailové posty WU Magdeburg. Hosté přijeli bez několik opor a tak měli domácí o něco lehčí práci. Zejména díky dominanci ve druhé polovině utkání Steppáci vyhráli jasným rozdílem šesti branek 12-6. Úspěšnou premiéru si v tomto utkání odbyla nová posila Steppu Carlo Cussutto, který hned ve svém prvním utkání dokázal využít dvě přesilové hry a zapsal se tak mezi steppácké střelce.

170121 magdeburg

 

21.1.2017   Stepp - WU Magdeburg
12-6  (1:2 / 5:3 / 3:0 / 3:1)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Petr T. - 3
  • Rezek Š. - 3
  • Procházka I. - 2
  • Cussutto . - 2
  • Vološčuk M. - 1
  • Hollý M. - 1
 

 Steppáci utkání zahájili velmi opatrně, tedy úplně opačně než na co jsou fanoušci z domácích zápasů zvyklí. Hosté v první čtvrtině působili aktivněji a to se projevilo i na skóre, první čtvrtinu vyhráli 2-1, když dokázali využít dvě chyby v obraně. Za domácí se prosadil pouze po povedeném samostatném nájezdu T.Petr.
Ve druhé čtvrtině se již hra více vyrovnala, hned z prvního útoku se prosadil I.Procházka, který překvapil brankáře krásným padáčkem z osmi metrů. Další branky padaly na obou stranách jak po přesilových hrách, tak díky dobrým individuálním akcím.
Ve druhé polovině utkání bylo znát, že hostům postupně docházejí síly a Steppáci postupně ovládli průběh hry. Ve druhé polovině Magdeburg dokázal vstřelit pouze jednu branku, zato Steppáci dali šest a spoustu šancí navíc zahodili. Přesto na konci utkání svítil na ukazateli skóre jasný výsledek 12-6.

       
Share


Copyright © 2011-2013. All Rights Reserved.

Designed by Tomáš PETR