previous arrow
next arrow
Slider

První výhra mužů v německé lize

Druhé utkání v německé lize Steppu vyšlo a díky výhře nad SV Zwicka 04 získali muži první dva body. Stepp vyhrál jasným výsledkem 19-9.

• Berec - 1
  Druhé domácí utkání Steppu vyšlo a muži oslavili první vítězství v lize. Soupeř z Zwickau se v první čtvrtině prakticky k ničemu nedostal a to Stepp uklidnilo. Ve druhé čtvrtině domácí výrazně polevili v koncentraci a dovolili hostům stáhnout rozdíl na pouhé tři branky. Ve třetí čtvrtině se pak Stepp těžko dostával zpět do tempa a Zwickau drželo naději na přijatelný výsledek. Poslední čtvrtina naštěstí již opět plně patřila domácím, kteří potěšili fanoušky nekolika pohlednými akcemi.