previous arrow
next arrow
Slider

Muži přivezli z Lipska výhru

Stepp odehrál svoje třetí utkání v německé lize na hřišti soupeře. Soupeřem jim byl tým z loňského východoněmeckého poháru HSG TH Leipzig.

• Vološčuk M. - 1

Steppáci vstoupili do zápasu poměrně slušně, když se jim hned při prvním protiútoku podařilo přečíslit soupeře a dát první branku zápasu. Po vstřelení první branky se jim však přestalo dařit a  hráči HSG TH Leipsig poměrně jednoduše, po chybách ve steppácké obraně, otočili vývoj zápasu a ujali se vedení 4:2 po první čtvrtině.

Do druhé čtvrtiny vstoupili steppáci s novými pokyny ohledně obranné hry. Na protihráčích bylo vidět, že jim změněná steppácká obrana nevyhovuje tolik jako v první čtvrtině a skóre zápasu se začalo pomalu otáčet ve prospěch Steppu. V polovině zápasu byl stav 6:7 pro Stepp Praha.

Ve druhé polovině zápasu již steppáci nedovoli soupeři žádné větší ohrožení steppácké branky a tak pozvolna navyšovali svůj náskok až na konečných 8:12.

Po třech zápasech mají steppáci dvě výhry a jednu prohru. Celkové pořadí týmů a výsledky ostatních zápasu můžete najít zde.