previous arrow
next arrow
Slider

Výhra Steppu nad Brandenburgem

První utkání v novém roce Stepp zvládl, porazil jednoho z favoritů ligy, v bouřlivém domácím prostředí a po bojovném výkonu, 14-7.

• Havránek T.. - 1

Přeplněné hlediště fanoušky obou týmů vidělo v první čtvrtině nečekaně otevřenou hru od obou týmů, hra se ve velmi rychlém tempu přelévala z jedné strany na druhou. Z rychlých útoků těžili hlavně domácí a nebýt nebývalé střelecké smůly mohlo být skóre po první čtvrtině ještě lepší.
Druhá čtvrtina pokračovala v podobném duchu a hosté hnáni svými bubeníky v hledišti otevřeli obranu ještě více, ale díky dobré obraně Steppu, přidávali rychlé branky hlavně domácí hráči.
Ve třetí čtvrtině se hra plavecky uklidnila a oba týmy začali hrát více pozičně, což svědčilo především hostům.
V poslední čtvrtině se ještě hosté pokusili o závěrečný nápor, vytěžili z toho pouze jednu branku, takže závěr zápasu patřil opět již v klidu hrajícím domácím. Ti hnáni fanoušky přidali hostům ještě tři branky.
Hromadné závěrečné poděkování hráčů obou týmů divákům jen dovršilo skvělou atmosféru, která v sobotu na podolském bazénu při německé lize panovala.