Výhra ve Zwickau

Stepp přijel do Zwickau jako favorit, ale po sobotní porážce v Plauenu a na hřišti o šířce cca 11 metrů se mohlo stát cokoli. Steppáci po perfektním týmovém výkonu zvítězili 17-8 a upevnili si tak druhé místo v lize.

• Vološčuk M. - 1

Zwickau nastoupilo do utkání s odhodláním pokusit se překvapit favorita z Prahy a uhrát dobrý výsledek, případně bodovat. Fanoušci věřili, že domácí budou mít na svém mini hřišti šanci a hnali svůj tým kupředu. Zwickau se díky tomu podařilo po minutě a půl vést 2-0, ale poté již hosté začali zlepšeným a zrychleným pohybem do útoku ničit domácí plány na přijatelný výsledek.
Steppu se dařilo jak plavecky tak hlavně střelecky překonávat obranu domácích a již v průběhu druhé čtvrtiny nebylo o vítězi pochyb.
Druhá půlka utkání naskytla stejný průběh - Zwickau bojovalo o každou příležitost ke střelbě a Stepp v rychlými a pohlednými akcemi úspěšně skóroval.

A jak to viděli domácí? Článek najdete zde.