previous arrow
next arrow
Slider

Vydřená remíza v Brandenburgu

Steppáci přijeli do Brandenburgu s jasným cílem, uhrát dva body a definitivně si tak pojistit celkové druhé místo. Boužel se zápas vůbec nevyvíjel podle jejich představ a museli vynaložit velké úsilí a vůli, aby přivezli domů alespoň jeden bod.

2.6.2012 SG Wasserball Brandenburg - Stepp Praha 13-13 (5-2 / 3-5 / 3-4 / 2-2)

• Handlovský R. - 1

Do začátku zápasu vstoupil Stepp opatrně pamatujíc si loňské finále Východoněmeckého poháru, kde se museli se soupeřem přetahovat o vedení až do penaltového rozstřelu.
Prvních několik minut to opravdu vypadalo, že se steppu podaří udržet začátek zápasu v klidu, ale od druhé poloviny první čtvrtiny začali hráči Steppu vytvářet chyby, z kterých zkušený soupeř vždy vytěžil gól.
Ve druhé čtvrtině steppáci pokračovali tam, kde v první čtvrtině přestali - u chybování a darování zbytečných gólů soupeři. Skóre začínalo vypadat děsivě, bylo to již 6:3. Trenér steppu se proto v 5. minutě rozhodl vystřídal brankáře, kterému se v zápase moc nedařilo. Ihned po té, ale soupeř navýšil svůj náskok z přesilové hry a odskočil na rozdíl čtyř branek.
Nicméně stepp ani přes tento nepříznivý výsledek nic nevzdával. V polovině třetí čtvrtiny bylo srovnáno na 9:9 a na hráčich Brandenburgu začínala být vidět rostoucí únava. Steppáci pak celý zbytek čtvrtiny drželi se soupeřem krok.
Změna přišla již na začátku poslední části, kdy se stepp poprvé v zápase ujal jednobrankového vedení. Boužel se jim toto skóre nepodařilo udržet a to i přes to, že hráči Brandenburgu nevyužili v závěru utkání pokutový hod a samostatný nájezd.
Zápas tak skončil smírně 13:13. Stepp tedy přivezl alespoň jeden bod, který ho přiblížil k celkovému druhému místu.