info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Steppácký návrat do první ligy

V sobotu 6. listopadu se po sedmi letech vrátil náš mužský tým zpět do nejvyšší české soutěže. Ve velmi obměněném kádru se Steppáci měli utkat ráno s Hradcem Králové a večer s vicemistry Komety Brno.

 

5.11.2016   STEPP - TJ Slavia Hradec Králové 
12-7  (3:0 / 2:1 / 3:1 / 4:5)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Rezek Š. - 5
 • Vološčuk M. - 2
 • Holý S. - 2
 • Dvořák M. - 1
 • Sojka P. - 1
 • Mynář A. - 1
 

V úvodním zápase byl tým Steppu Praha favoritem a na nic jiného než na dva body náš tým nezamýšlel. Už od začátku měli Steppáci průběh zápasu ve svých rukou. Hned v první čtvrtině totiž Steppáci dokázali svou sílu a první góly přidali zkušení hráči Rezek, Holý a Vološčuk. Od druhé čtvrtiny přehrávali Steppáci Hradec hlavně po plavecké stránce a velmi často se dostávali do přesilovek. V zápase se nejvíce prosazoval Štěpán Rezek díky hrubé síle. Gólově však přispěli i hráči dorostenců a to jmenovitě Mynář, Sojka a nejmladší hráč týmu Dvořák. V poslední čtvrtině už Steppáci bohužel působili trochu laxně a Hradci se podařilo vstřelit několik branek. Steppáci už měli ale velký náskok a výhru si pohlídali.

       

 

5.11.2016  STEPP - Kometa Brno 
11-12  (1:1 / 2:2 / 2:3 / 6:6)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Rezek Š. - 4
 • Margita V. - 3
 • Mynář A. - 2
 • Grafek J. - 1
 • Sojka P. - 1
 

Večerní zápas byl pro tento tým opravdový test. Čekal na ně totiž vicemistr loňské sezóny Kometa Brno. Brněnský tým byl sice jasným favoritem, ale jak zkušenější, tak i mladší Steppáci se rozhodně nezalekli. Díky organizované zóně Steppáci eliminovali góly Brna na minimum a již od začátku bylo k vidění velmi vyrovnané utkání. Díky dobré obraně obou týmů padly v první polovině utkání na obou stranách pouze 3 góly. V začátku zápasu podrželi Steppáky znovu zkušenější hráči Rezek a kapitán Margita. Po změně stran se však v útoku prosazovali i mladší hráči. Kritická byla hlavně poslední čtvrtina zápasu. Začalo totiž padat více gólů a Kometě začalo téci do bot. V poslední čtvrtině se opět ukázala síla našich mladších hráčů. Dva krásné góly z dálky přidali nejdříve Sojka a Mynář. Z přesilovek se pak prosadili steppáčtí leváci Grafek a znovu Mynář. Vyrovnaná bitva ke konci vypadala na remízu, ale v poslední sekundě se Brnu bohužel podařilo vsítit výherní gól.

       

 I přes smolnou prohru ve druhém zápase je pro Stepp tento turnaj velmi dobrou vizitkou. Nová sestava dokázala povinně vyhrát s Hradcem a pořádně potrápili i jeden z nejsilnějších celků ČR. Velké díky patří samozřejmě i fanouškům, které bylo slyšet a hnali naše hráče kupředu. Do budoucna se tedy určitě můžeme těšit na další zajímavé zápasy. Příští kolo se navíc hraje již za dva týdny!

 

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.