previous arrow
next arrow
Slider

Muži zahájili německou ligu výhrou a vzpomínkou na kamaráda

Muži zahájili německou ligu domácím utkáním s týmem z Chemnitzu. SC Chemnitz patří k outsiderům soutěže, ale steppácké problémy se soupiskou zapříčinily oslabení domácího týmu. Stepp zahájil utkání minutou ticha, kterou věnoval svému bývalému spoluhráči a kamaradovi Andreji Horáčikovi. V utkání pak domácí od začátku ukazovali jasnou herní a plaveckou převahu a postupně navyšovali skóre až na rozdíl třinácti branek, utkání skončilo jasnou výhrou domácích 18-5.

• Závodský J. - 1

Steppáci při prvním utkání sezóny neponechali nic náhodě, od začátku zápasu hráli naplno a to se projevilo i na skóre první čtvrtiny, jednoznačně lepší domácí vedli 5-1. Stepp byl po celé utkání lepším týmem, postupně navyšoval skóre zejména díky rychlým přechodům do protiútoku a diváci tak mohli vidět i několik velmi povedených akcí.
Hosté ale podali sympatický výkon, utkání nevzdali a bojovali až do konce - poslední čtvrtinu prohráli pouze o dvě branky.

Steppáci tak do nové sezóny vstoupili vítězně, v roce 2016 je už čekají pouze dvě venkovní utkání - s posíleným týmem Zwickau, který patří v letošní sezóně k aspirantům na medaile a s nevyzpytatelným týmem Drážďan.