info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Třetí turnaj mužů v 1. lize znamenal pro Stepp dvakrát penalty!

Náš tým se v první lize mužů stále drží na čtvrtém a zároveň postupovém místě. Po minulém kole kdy získali plný počet bodů je čekaly těžké zápasy s Olomoucí a Přerovem. Olomouc v letošní sezóně posílila o řadu hráčů a Přerovu v loňské sezóně utekl titul pouze o vlásek.

 

3.12.2016   STEPP - UP Olomouc
14:13 pp.
 (5:2 / 2:4 / 2:2 / 4:5)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Grafek J. - 5
 • Rezek Š. - 3 + 1(P)
 • Mynář A. - 3 + 1(P)
 • Margita V. - 2 + 1(P)
 • Raška V. - 1
 • Sojka P. - 1(P)
 • Holý S. - 1(P)
 

V prvním zápase se utkal Stepp s týmem Olomouce. I přesto, že Steppáci chtěli excelovat hlavně v druhé polovině utkání díky fyzičce, výborně se jim vydařil start zápasu. První branky obstarala pravá strana. Jmenovitě Jindřich Grafek a Alex Mynář skvěle dokázali několikrát proplavat a vzájemnou spoluprácí získat pro Stepp vedení. Steppu se dokonce podařilo vést už 5:0, ale to nemělo trvat dlouho. Steppáci od konce první čtvrtiny vypadali, jakoby usnuli na vavřínech, čehož využil Olomouc. I přes góly Štěpána Rezka a Vaška Rašky se Steppákům nepodařilo náskok udržet a ještě před změnou stran je Olomouc dotáhl na rozdíl jedné branky. Stepp navíc ke svému neštěstí přišel kvůli zranění i o centra Ronyho Handlovského.
Ve druhé polovině zápasu se oba týmy tahaly o vedení a i přesto, že Steppáci hráli naplno, v zakončení často zklamali. Olomouc naopak v druhé půli dokázal svou bojovnost a 50 sekund před koncem si dokonce vypracoval jednogólový náskok. Steppáci pak byli nakonec moc rádi za gól Jindry Grafka, který zápas protáhl na penalty.
Za Stepp stříleli Rezek, Mynář, Sojka, Holý a Margita. Všichni naši hráči v prvním kole penaltu proměnili. Z olomouckých střel však jedna šla na břevno a Stepp si tak po penaltách mohl připsat 2 body do tabulky.

       

 

3.12.2016   STEPP - KVP Přerov 
10:11 pp.
 (3:3 / 4:1 / 1:2 / 2:4)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Dolenský M. - 3
 • Rezek Š. - 2 + 1(P)
 • Sojka P. - 1 + 1(P)
 • Margita V. - 1
 • Mynář A. - 1
 • Grafek J. - 1
 • Holý S. - 1
 

Ve druhém zápase Stepp obměnil sestavu o čerstvé hráče Michala Vološčuka, Marcela Dvořáka a Davida Absolona. Steppáci věděli, že proti Přerovu to bude zápas velmi těžký a to hlavně poté, co Přerov ráno porazil Slavii Praha 7:6.
Steppáci do zápasu nastoupili opět na výbornou a rychle se dostali do vedení 3:1. Do vedení se dostali Steppáci hlavně díky výborným střelám Michala Dolenského, který vstřelil v první čtvrtině hned dva góly. Přerov ale nepřestával bojovat a Steppáci měli s udržováním vedení velké problémy. Do konce první poloviny se však díky aktivní hře našeho týmu prosadil Prokop Sojka z centra a také Jindřich Grafek a Viktor Margita ze střel z dálky.
Ve druhé polovině se Steppáci díky uplavávání dostali několikrát do přečíslení, ale bohužel se jim nedařilo skórovat. Za celou třetí čtvrtinu se prosadil pouze Standa Holý a Přerov dotáhl steppácký náskok.
V poslední čtvrtině se Přerov dostal dokonce do vedení, ale díky dalšímu pěknému gólu Michala Dolenského se znovu zápas prodloužil o fázi penalt.
Tentokrát bohužel Steppáci tolik štěstí neměli a do naší branky padly 4 branky za sebou. Z našeho celku znovu šla střílet pětice hráčů Rezek, Mynář, Sojka, Holý a Margita. Tentokrát už však mířidla Alexe Mynáře a Standy Holého nebyla tak přesná a Steppáci si tak ze zápasu jeden bod.

       

 

Po dalším kole tedy Stepp zůstává na čtvrté příčce s 12 body a v příštím kole se budou svou pozici vylepšit nebo alespoň udržet. Doufejme tedy, že se do nadcházejících zápasů náš slovenský bratr Handlovský uzdraví a bude znovu vymetat sítě soupeře.

 

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.