previous arrow
next arrow
Slider

Muži s náhradním trenérem porazili Lipsko

Po vánočních prázdninách stihli muži pouze dva tréninky a už je čekalo utkání s nevyzpytatelným družstvem z Lipska. Steppáci navíc museli obejít bez svého trenéra G.Krivokapiče. Toho nahradil T.Petr, který tak do utkání nenastoupil, ale pouze vedl tým z lavičky. Přes to všechno Steppáci podali, zejména ve druhé polovině utkání, bojovný výkon a zcela zaslouženě porazili hosty z Lipska o pět branek 15-10.

• Závodský J. - 1

Do utkání lépe vstoupili domácí, v polovině utkání vedli 2-0, když se nejprve prosadil z centra M.Tomčík a poté se povedl time outový signál. Hosté se bohužel dvakrát prosadili z levé strany a tak těsný náskok v závěru čtvrtiny získal opět M .Tomčík.
Ve druhé čtvrtině se hostům poměrně snadno dařilo rozbíjet steppáckou zónu, takže ikdyž dal na začátku čtvrtiny M.Tomčík další branku, hosté se ujali těsného vedení 5-4. Remízový stav v polovině utkání zajistil až necelou minutu před přestávkou R.Zubaľ.
První polovina utkání tak skončila nerozhodným výsledkem, Stepp působil velmi unaveným a ospalým dojmem a zejména přechod do útok nebyl dobrý. Do druhé poloviny nastoupili Steppáci daleko aktivněji, začali více plavat a to se hned projevilo i na průběhu hry. Stepp se ujal vedení a třetí čtvrtinu zcela ovládl výsledkem 4-1, když se dvakrát z centra trefil Š.Rezek a z dálky Vološčuk s Procházkou.
V poslední čtvrtině se hra ještě více otevřela a na obou stranách padaly branky, Steppáci jich dokázali nastřílet šest a jasně a zaslouženě vyhráli 15-10.