info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Muži poprvé v historii vyhráli v Plauenu

Už cesta do Plavna byla pro muže velmi zajímavá, poprvé museli, kvůli neprůjezdnému Karlovarsku, volit objízdnou trasu, která cestu natáhla o další hodinu. Naštěstí na utkání všichni přijeli včas a tak mohli zažít první výhru v bazénu, kde se jim více jak pět let nedařilo. Muži po výborné první půli a dramatické koncovce dokázali porazit domácí o dvě branky 13-11 a dál zůstávají jediným týmem, který zatím v sezóně neztratil body. V utkání střelecky exceloval M.Vološčuk, který sice během dvou minut nasbíral dvě vyloučení, ale jeho čtyři branky a tři branky Š.Rezka, který za Plavno odehrál tři bundesligové sezóny, výrazně přispěly k výhře Steppu.

 

14.1.2017   SVV Plauen II - Stepp
11-13  (2:5 / 3:5 / 4:1 / 2:2)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Vološčuk M. - 4
  • Rezek Š. - 3
  • Petr T. - 2
  • Zubaľ R. - 2
  • Berec M. - 1
  • Tomčík M. - 1
 

 Stepp do utkání vstoupil rozporuplně, v útoku se dařilo skoro vše - pět branek za první čtvrtinu bylo výrazně nad plán, ale v obraně se příliš nedařilo - pět vyloučení, z toho dvě v prvních dvou minutách bylo až příliš a některým hráčům tak od začátku reálně hrozilo, že utkání nedohrají.
Naštěstí ve druhé čtvrtině se zónová obrana zlepšila a v útoku dál Steppáci hýřili aktivitou a dobrým pohybem. Díky tomu dokázali opět vstřelit pět branek a v polovině utkání tak měli zdánlivě pohodlný náskok pěti branek.
Ve druhé polovině se styl hry otočil. Steppáci začali postupně fyzicky odpadat a byli to naopak domácí, kteří díky výraznému zlepšení začali náskok postupně stahovat. Steppáci znervózněli a začali dělat chyby, které by asi jinak nedělali. Vrcholem byl špatně zahraný signál po time outu na konci třetí čtvrtiny, ze kterého naopak domácí štastně skórovali a snížili tak na rozdíl pouhých dvou branek.
V poslední čtvrtině se, po důrazném proslovu trenéra Krivokapiće, Steppáci zmátořili a hru vyrovnali. Domácím se sice díky zoufalému náporu podařilo dvě minuty před koncem stáhnout skóre na rozdíl jedné branky, ale Stepp díky aktivní hře vyrovnání nedovolil, naopak v poslední vteřině ještě M.Vološčuk pečetil toto historicky první, težce vydřené, vítězství Steppu v Plavně.

       
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.