info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Muži porazili Brandenburg i doma a ujali se vedení v lize

Po výhře v Brandenburgu čekal na muže další ligový souboj s tímto soupeřem. Hrálo se tentokrát v Podolí, kde Stepp za poslední dva roky neprohrál a nechtěl tuto sérii přerušit ani s přímým konkurentem z čela tabulky. Hosté sice byli odhodláni oplatit Steppu domácí porážku, ale díky fantastickému výkonu brankáře M.Januše, velmi dobré obraně a solidnímu útoku, neměli kromě druhé čtvrtiny šanci. Stepp zvítězil v tomto velmi pěkném a bojovném utkání 7-5 a nadšení zaplněné tribuny bylo jen potvrzením toho, že souboj si užili i fanoušci.

170304 brand

 

4.3.2017   Stepp - SGW Brandenburg
7-5  (2:0 / 0:3 / 2:0 / 3:2)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Petr T. - 2
  • Rezek Š. - 2
  • Zubaľ R. - 2
  • Tomčík M. - 1
 

 Stepp vstoupil do utkání velmi dobře, během první čtvrtiny využil Š. Rezek přesilovou hru a půl minuty před koncem se M.Tomčík prosadil z centra. Další slibné šance bohužel končily na tyčích branky hostů a tak se skóre příliš nenavyšovalo. Hosté působili opatrným dojmem a ani dvě přesilové hry jim k brance nepomohly.
Ve druhé čtvrtině nastal herní obrat. Steppáci nevyužili několik rychlých útoků a hosté velmi tvrdě a rázně trestali - během čtvrtiny vstřelili z rychlých konter tři branky a rázem se dostali do psychické pohody.
Naštěstí přestávka v polovině hry pomohla trenérovi G.Krivokapićovi, aby mužstvo konsolidoval a povzbudil. Stepp se ve třetí čtvrtině vrátil k dobrému plavání a zodpovědnému vracení se do obrany, takže hosté nedostávali v útoku tolik snadných příležitosti. Naopak při bránění začali poněkud fyzicky odpadat a Stepp díky tomu získal dvě přesilové hry které proměnil R.Zubaľ a T.Petr. Skóre se tak opět otočilo ve prospěch domácích.
V poslední čtvrtině měl dál Stepp více ze hry, penaltu proměnil Š.Rezek. Vzápětí sice hosté snížili velmi šťastnou střelou z dálky, ale na rozdíl dvou branek vrátil skóre hned z dalšího útoku povedenou střelou T.Petr. Stepp poté přežil dvě oslabení a hostům se podařilo snížit až minutu a půl před koncem. Domácí ale dokázali náskok udržet a ještě půl minuty předkoncem po rychle zakončené přesilové hře rozjásat fanoušky výhrou 7-5

       

FOTO (autor: p.Růžička):

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.