info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Stepp v první lize postupuje do finálové čtyřky ze druhého místa!

V sobotu 11. března odehráli Steppáci poslední dva zápasy základní části 1. ligy mužů.  První zápas sehrál tým v Olomouci a večer se tým utkal s týmem Přerova. Zápasy byly velmi důležité, protože jejich výsledky mohly znamenat pro Steppáky první, ale i čtvrté místo.

 

11.3.2017   STEPP Praha - UP Olomouc
17-13  ( - / - / - / - )
       zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Vološčuk M. - 7
  • Margita V. - 4
  • Rezek Š. - 3
  • Handlovský R. - 2
  • Raška V. - 1
 

 V zápase s Olomoucí naši Steppáci už od začátku dominovali a nechtěli zratit body jako minule. V posledním vzájemném duelu totiž Steppáci zachraňovali výsledek a se štěstím vyhráli až na penalty. Už od začátku se prosazoval hlavně Michal Vološčuk ze střel zdálky, proti kterým neměl brankář Olomouce žádnou šanci. Výborný výkon vydal v zápase i kapitán Viktor Margita, kterému se dařilo rychlou hrou se spoluhráči vytvořit gólové příležitosti nejen sobě ale i dalším. Díky stabilní koncovce zkušených hráčů se Steppu podařilo s přehledem zápas dovést do vítězného konce.

       

 

11.3.2017 STEPP Praha - KVP Přerov
8-9  ( - / - / - / - )
       zápis o utkání
     

střelci branek:

  • Rezek Š. - 4
  • Raška V. - 1
  • Sojka P. - 1
  • Mynář A. - 1
  • Dolenský M. - 1
 

Ve druhém zápase se týmové taktovky ujal Goran Krivokapić který zaskočil za chybějíciho Tomáše Růžičku. V utkání s Přerovem se Steppákům ze začátku nedařilo. V první polovině je soupeř držel na uzdě a v útoku nezmohli zhola nic. V jednu chvíli tým dokonce prohrával o pět branek a situace vypadala velmi špatně. Pokus o comeback začal Michal Dolenský svou střelou z křídla. Po něm prolomil střeleckou smůlu Štěpán Rezek, který se stal na dalších pár minut velkým týmovým lídrem. V druhé polovině se Steppáci vzpamatovali a díky několika gólům Štěpána Rezka se dostali zpátky do zápasu. I přes góly Rašky, Sojky a Mynáře si Přerovští nenechali výhru utéct. Pod tlakem hráli někteří hráči Přerova velmi tvrdě a naneštěstí to odnesl hráč Steppu Ron Handlovský, který odešel ze zápasu se zlomeným nosem. Steppákům tato absence neudělala radost a snažila se Ronyho pomstít, ale nakonec se jim to bohužel nepodařilo a prohráli o jeden gól.

       

 

Steppáci ale splnili co si předsevzali. Postup do top čtyřky tým získal a to překvapivě ze druhého místa za KVP Přerov. Počínaje tímto víkendem začínají pro Steppáky finálové turnaje, ve kterém už pujde opravdu o všechno. Ve finále se utkají právě s Přerovem a týmy Komety Brno a Slavie Praha. Náš tým vás tímto zve hlavně na pražský turnaj konaný 22.-23. dubna. Kluci budou potřebovat veškerou podporu a budou moc vděční za každého fanouška. Pro bližší info sledujte náš facebook.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.