info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Muži v české lize druzí + Pozvánka

O předešlém víkendu se naši muži v první české lize měli vydat do Brna bojovat o titul mistra ČR. V Brně však domácí tým nedokázal zařídit bazén a i druhý finálový turnaj se musel hrát v jiné destinaci. Proti Slavii, Brnu a Přerovu odehráli naši Steppáci zápasy v Olomouci, kde jim nevyhovovalo kratší hřiště. Podmínky však měly všechny týmy stejné. Po dlouhé době však nastoupil brankář Šimona Hruškovič, který s týmem neodehrál několik turnajů.

 

22.4.2017 Kometa Brno - STEPP
9-6  (3:1 / 3:1 / 1:3 / 2:1)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Holý S. - 2
 • Grafke J. - 1
 • Sojka P. - 1
 • Margita V. - 1
 • Mynář V. - 1
 

Steppáci nastoupili v prvním zápase proti papírově nejslabší Kometě Brno. Tento tým byl hladový po výhře, protože v prvním kole prohráli všechny 3 zápasy. Do zápasu však Kometa Brno nastoupila dominantně. Zaskočení Steppáci jen díky skvělé střele Alexe Mynáře prohrávali v první čtvrtině pouze 3:1. Steppákům se ale ani ve druhé čtvrtině nedokázali vzpamatovat. Ve hře chyběl pohyb a dravost a není divu, že Brno brzy vedlo 6:1. Aby toho nebylo málo, ze Steppu se již v druhé čtvrtině vyfaulovala velká opora týmu Štěpán Rezek. Ještě před změnou stran se sice z přesilovky prosadil za Stepp Prokop Sojka, ale Kometa byla stále v sedle. Ve druhé polovině zápasu Stepp zvládl zlepšit svou hru a díky agresivnější hře se podařilo Grafkovi, Margitovi a Holému srazit náskok Komety na 7:5. V poslední čtvrtině už Steppákům ale nepřálo štěstíčko a i přes skvělý gól Standy Holého nakonec Kometě podlehli. Někdo by mohl argumentovat chybnými rozhodnutími rozhodčích, ale je nutno uznat, že si Kometa výhru zasloužila, protože hlavně v první polovině zápasu byla jasně lepším týmem.

       

 

22.4.2017   KVP Přerov - STEPP
13-9  (3:2 / 3:2 / 5:3 / 2:2)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Rezek Š. - 3
 • Mynář A. - 2
 • Raška V. - 2
 • Margita V. - 1
 • Sojka P. - 1
 

Ve druhém zápase si chtěli Steppáci spravit chuť na rozjetém Přerovu. Zápas byl hned zpočátku velmi vyrovnaný a i přes mírné vedení Přerova se Steppáci drželi v zápase. Jako první se ze Steppu opět prosadil Alex Mynář skvělou střelou z přesilovky. Vyrovnávací gól pak dal po proplavání Steppu Vašek Raška. Tým Přerova sice trochu odskočil, ale kontaktní gól dal z proplavání na centra senzační zadovkou Prokop Sojka. Ke konci čtvrtiny se prosadil i Štěpán Rezek rychlou střelou k tyči. Stepp se dotáhl na soupeře hlavně ve třetí čtvrtině, kdy se Steppákům dařilo lépe střílet a vytvářet si přesilovky hry. Další góly přidali Rezek, Margita a Raška a tím dostali Stepp do boje o body. V poslední čtvrtině se však Přerovu podařilo skórovat kvalitními dalekonosnými střelami. Tím Steppu znovu odskočili a naši hráči už se na větší odpor nezmohli.

       

 

23.4.2017 SK Slavia Praha - STEPP
10-15  (2:5 / 2:3 / 3:1 / 3:6)
       zápis o utkání
     

střelci branek:

 • Margita V. - 5
 • Mynář A. - 3
 • Rezek Š. - 3
 • Raška V. - 1
 • Jiruš A. - 1
 • Vološčuk M. - 1
 • Dvořák M. - 1
 

V posledním zápase se Steppáci střetli se svými městskými rivaly z týmu SK Slavia Praha. Zápas začal tentokrát lépe pro Steppáky když se jako první prosadil Štěpán Rezek a brzy jej následoval i Viktor Margita. I když Slávisté vzdorovali, díky kompletaci hattricku se Steppáci dostali do třígólového vedení. O to se zasloužil i centr Vašek Raška, který jeden gól dal a Steppu vytvořil několik přesilových her. I ve druhé čtvrtině se podařilo Steppákům zvětšit jejich náskok a to díky silným střelám Alexe Mynáře, Michala Vološčuka a Štěpána Rezka. Ke konci čtvrtiny Steppu psychicky pomohla i skvěle chycená penalta brankářem Šimonem Hruškovičem. Po změně stran se Slávisté pokusili o obrat a chvíli to vypadalo, že by se jim to mohlo podařit. V poslední čtvrtině však tyto naděje Steppáci doslova rozestříleli. Steppáci se chopili ještě většího vedení a ke konci se podařilo prosadit i našim mladším dorostencům. Nejdříve slávistickou zónu prostřelil Marcel Dvořák a v poslední sekundě ukončil zápas přesvědčivý gól Adama Jiruše.

       

 

Steppáci se i po dvou prohrách drží aktuálně na druhém místě české ligy a potřebují Vaši pomoc v zápasech v Praze. Ty se odehrají již tento víkend. Celý tým bude vděčný za každého fanouška, který přijde fandit našemu týmu v Podolí.

 

So 6.5. 13:00 - Stepp Praha x Kometa Brno
So 6.5. 19:00 - Stepp Praha x Slavia Praha
Ne 7.5. 11:15 - Stepp Praha x KVP Přerov

 170505 pozv

 

 

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.