info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

Muži zvládli tvrdé utkání v Magdeburgu a s předstihem si zajistili mistrovský titul

Cíl Steppáků před utkáním v Magdeburgu byl jasný, získat alespoň bod a tím si pojistit dvě kola před koncem soutěže první místo v lize. Domácí ale nechtěli dát ani bod zadarmo a tak Steppáky čekalo velice tvrdé utkání plné fyzických soubojů a ran. Muži se ale semkli, udrželi nervy na uzdě a po vyrovnané první polovině utkání, ve druhé dominovali a díky výhru si s předstihem zajistili titul ve 2.německé lize.

170607 magd m

 

3.6.2017    
 WU Magdeburg - Stepp   6-11  
  (1:1 / 1:2 / 3:5 / 1:3)  
  zápis o utkání  
     střelci branek:
  • Cussotto C. - 3
  • Vološčuk M. - 2
  • Mynář A. - 2
  • Karabut V. - 1
  • Zubaľ R. - 1
  • Berec M. - 1
  • Tomčík M. - 1

 Domácí tým již sice ztratil šance na medailové umístění, poslední domácí utkání v sezóně ale chtěl vyhrát za každou cenu. Hned od začátku zahájili velmi tvrdou hru, která Steppáky překvapila, ale velmi rychle na ni odpověděli stejnou mincí. V první čtvrtině se více bojovalo, než plavalo a tak zaplněná hala viděla pouze dvě branky. Nejprve využili přesilovou hru hosté a o tři minuty později i domácí rychle zakončili vyloučení hostí.
Ve druhé čtvrtině pokračovalo úporné zápolení o pozice při útoku i obraně, Steppáci aktivním pohybem získali několik přesilových her a dvě z nich proměnili. Domácí skórovali pouze díky dobré střele ze střední vzdálenosti a tak to byli hosté kdo v polovině o kousek vedli.
Ve druhé polovině byl hlavním strůjcem úspěchu hostů A.Mynář, během dvou minut z rychlých protiútoků dal dva velmi pěkné góly a tím zlomil odpor domácích, kteří začali plavecky odpadat. Naopak Steppáci začali v obraně velmi dobře zdvojovat centra a rychle přecházet do protiútoků. C.Cussotto zkompletoval hattrick čtyři minuty před koncem utkánía díky jasné převaze v poslední čtvrtině mohli Steppáci začít slavit.

 

 Dvě kola před koncem ligy už je jasný mistr - Stepp Praha. Steppáky ještě čekají dvě domácí utkání proložené turnajem Final Four Německého poháru. Během tří víkendů tak absolvují ještě čtyři těžká utkání.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.