info@stepp.cz
previous arrow
next arrow
Slider

Aktuálně hrajeme

Žádné události

ME Masters Budapest 2013

Poslední červnový týden letošního roku 2013 se uskutečnilo v Budapešti ME Masters za účasti 62 týmů z 18ti zemí. Rekordní účast klubů byla zcela jistě dána tím, že se tento turnaj konal právě v Budapešti na Margaritině ostrově.

Zahrát si právě v tomto plaveckém areálu je snem každého vodního pólisty v Evropě. Jediným účastníkem z ČR byl tým v kategorii 50+, hrající v čepičkách našeho klubu STEPPu s oficiálním označením Old Boys CZ. Zúčastněné týmy jsou na takových akcích považovány za reprezntační výběry jednotlivých zemí a i tento tým tvořilo 10 hráčů z celé ČR. Z našeho klubu se účastnili MUDr. Jiří Svoboda a JUDr. Michal Grecký. A možná i jejich zásluhou dosáhli naši hráči historicky nejlepšího umístění na ME. Až po boji prohráli o 3. místo s výběrem Itálie hrající pod hlavičkou Říma 3:5 a obsadili nakonec 4. místo. Vítězem se stali (stejně jako v téměř všech dalších věkových kategoriích) pólisté z Ruska a 2. místo obsadil domácí výběr z Maďarska. Děkujeme tedy nejen našim hráčům ze STEPPu, ale i všem ostatním za důstojnou reprezentaci českého vodního póla v Evropě.

Old Boys Czech

 

DSC04352

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.